Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással is így van aki sikeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is így van aki sikeres a nőknél, hogy amúgy folyamatosan és rendszeresen próbálkozik, de nem egyenletesen jönnek az eredmények, inkább ritkán de akkor sok?

Figyelt kérdés

Január utolsó hetében egy héten belül három nővel feküdtem le. Aztán egy héttel később még eggyel.

Azóta ugyanúgy próbálkoztam mint előtte is, akkor is és utána is, tehát ugyanannyi időt áldoztam erre a szabadidőmből és ugyanannyi lánynál próbálkoztam folyamatosan. Mégis február eleje óta nem volt részem szexben. Most a múlt héten hétvégén leszopott egy lány a harmadik randevúnkon, ezen a héten pedig két másik lánnyal is szexeltem.


Másnak is van ilyen, hogy egy sikeres sorozatot utána akár több hónapnyi száraz időszak követ?

Ez miért van így?


2016. máj. 21. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,velem így van ez.December óta szingli vagyok,január-februárban volt lehetőségem szexkapcsolatra,nemis egyre,egyéjszakás kalandokra stb.De azóta valami mindig megakadályozta a dolgot,pl elmentem bulizni,erre pont megjött,aztán beszélgettem 1 hónapig egy sráccal,akivel nem lett végül semmi,aztán vigyáznom kellett unokatesóimra egy hétvégén,amikor bulizni mentem volna stb stb.Szóval én március vagy április óta nem szexeltem,pedig elég csinos csajnak számítok..:D

20N

2016. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CptTomato ***** válasza:
Elég sok nőhöz volt már közöm életemben ...szóval igen ez nem egyenletes. Van hogy nincs van hogy túl sok is ....
2016. máj. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szexuális értelemben nézzük nincs, mert nem fekszem le csak úgy pasival.


Viszont egyébként van. 1 évig voltam szingli, a kutyának sem kellettem, habár őszintén nem is hiányzott akkor a kapcsolat, csak úgy furcsa volt, hogy nem hajt rám senki.


Aztán 1 év múlva majdnem azonosan 6 pasi kezdett rám hajtani. 6! Na azt ne tudd meg ez mennyire komplikáltá tette az életemet! 6 pasit egyszerre kezelni úgy, hogy ne adj neki jeleket, de ne is bántsd meg őket, főleg hogy levakarhatatlanok...


Abból összejöttem az egyikkel, aztán szétmentünk, majd jó fél évig nem kellettem senkinek szintén, aztán összejöttem a mostani pasimmal, és mellette még azóta 2 pasi is rámstartolt.

2016. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!