Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol vannak a normális pasik?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális pasik? Mindegyik csak sexet akar.

Figyelt kérdés
N/22
2016. máj. 20. 20:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak az kene de nem tehetek rola h nehany lany csak ennyit tud nyujtani
2016. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Itt vagyok:)
2016. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Ott vannak az orrod előtt :) Mondjuk az első és az utolsó előtti commentelő pont nem, de az ilyenek nem is fognak értelmes nőt találni :D

Mert értelmes nő csak értelmes pasiknak jár

2016. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Minden normális pasi szexet akar. Az nem normális, aki előbb utóbb nem akar szexet.
2016. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy csak azt akarják?
2016. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Gondolom felajánlja szolgáltatásait
2016. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
50%
És hol vannak a normális nők? Akik nem csak a pénzre hajtanak!
2016. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%

Mar megint a dement nok sirankoznak... Erdekes a normalis lanyoknak a 90% ban van pasijuk.

Ha valaki megkapott teged egy ehszakara akkor en se fogok toled tobbet varni es akarni. Dehat a pasik a hulyek mert ti odaadtatokagatok egy jokepunek az meg okos volt es kihasznalt. Tobbre amugy sem vagytok jok. Bar van kivetel aki meg nem adta magat oda de oda fogja ugy is mert o jopasi

2016. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
50%

Ti, lányok, kényeztettétek el a pasikat. Egyszerűen, gyorsan megkapja amit akar, akkor nem fog kínlódni hetekig hónapokig. Nem is fog rendes orgazmust okozni soha. Azért ne adjátok fel vannak még rendes pasik is. Amit vonzotok magatokhoz az fog megtalálni. Próbáld ki, vegyél vissza a sminkből, a ruhát cseréd egyszerűbbre, ne mutsd a legjobb formád. Azok a pasik akik csak szexet akarnak rád sem fognak nézni......

Egy pasi voltam.

2016. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 icu75 ***** válasza:
Kedves kérdező! Nyilván vannak normális pasik,akiknek nem csak szexre kellenél. Én csak azt nem értem,hogy hogyan jutottál erre a következtetésre,talán előre ezt mondták?( nem valószínű) ha tényleg minden korodbeli és idősebb srác azt akarja,akkor nem az ő "vevőkészülékükben" van a hiba,hanem a te "adóberendezésedben" (azaz olyan a kisugárzásod, viselkedésed hogy arra startolnak. Felhívom a figyelmedet,hogy mindig a nő választ,és ő szabja meg azt is hogy meddig menjen egy férfi ismerkedés közben.
2016. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!