Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőt is jobban megmozgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is jobban megmozgat az orál, mint a normális szex, vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés

Sokszor tőr rám a vágy, hogy meglátok egy jó pasit és elképzelem hogy lecumizom. Ami alapvetőleg talán nem is lenne furcsa, de ennek ellenére szexuálisan (mármint szó szerint dugásként) nem vonzódom ehhez, mivelhogy nem is ismerem őket, nem tudok róluk semmit, nem alakult ki se egy viszony se egy bizalmi kör.


Ennek ellenére pedig sokszor érzem azt, hogy magához az orálhoz mintha ezek nem kellenének, és ennek tudtában sokat fantáziálok ilyen szituációkról. A szex az önmagában jó, olyan emberrel akivel együtt vagyok, vagy legalább ismerem és tudom hogy milyen. Vagyis attól függően hogy valaki elé a legszívesebben letérdelnék, 100%-ra biztos vagyok benne hogy nem engedném hogy levetkőztessen vagy ilyesmi... mivel azt undorítonak tartom egy idegennel.


Vagyis nekem az a furcsa, hogy a számomra szexi pasikat képzeletben valahogy mindig le akarom szopni, annak ellenére hogy ugye írtózom a gondolattól is hogy lefeküdjek velük (hiszen ismeretlenek) illetve az is érdekes hogy valahogy kiskorom óta az orál az ami úgy felizgat igazán. Jó a szex, de valahogy jobban szeretem az orált (adni). A szexben is az a kedvenc részem, amikor a pasi a számba élvez.


Őszintén sok barátnőm van, felhoztam már sokakkal a témát, de egy részük szereti amit csinál, de nem helyezik az első helyre, a másik részük meg inkább csak azért csinálják, hogy a pasijuknak örömet okozzanak. Esetleg itt van valaki aki hasonlóképpen érez?


2016. máj. 20. 19:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedul:)

En arrol is fantazialok,hogy milyen lenne a szex vele..

2016. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem tudom, én ha meglátok egy pasit a metrón valahogy a szexet csak undorral tudom elképzelni, elvégre azt se tudom ki ő. nekem sem kell sok ahhoz hogy ez az undor átmenjen valami vonzó dologgá de, amíg idegen számomra addig undorító a tudat is hogy ő ott turkálna a bugyimba... fúj.


Viszont ennek ellenére ha jó pasi, sokszor fantáziálok el azon hogy lecumizom és továbbállunk. Persze ez is csak ruhában és csak egyoldalúan.

2016. máj. 20. 20:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Basszus! Én miért nem tudok ilyen nőkkel találkozni?
2016. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

mert mi történne ha ilyennel találkoznál?


Kb. minden nap átélem ezt a vágyat, de életemben csak 1x éltem vele. Nem arról van itt szó, hogy élek is vele, hanem hogy vágyom rá. Ez két külön dolog.

2016. máj. 20. 22:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Majd én elárulom mi lenne..
2016. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bence_ ***** válasza:
Miért cumiznád le?
2016. máj. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!