Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőt is jobban megmozgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőt is jobban megmozgat az orál, mint a normális szex, vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés

Sokszor tőr rám a vágy, hogy meglátok egy jó pasit és elképzelem hogy lecumizom. Ami alapvetőleg talán nem is lenne furcsa, de ennek ellenére szexuálisan (mármint szó szerint dugásként) nem vonzódom ehhez, mivelhogy nem is ismerem őket, nem tudok róluk semmit, nem alakult ki se egy viszony se egy bizalmi kör.


Ennek ellenére pedig sokszor érzem azt, hogy magához az orálhoz mintha ezek nem kellenének, és ennek tudtában sokat fantáziálok ilyen szituációkról. A szex az önmagában jó, olyan emberrel akivel együtt vagyok, vagy legalább ismerem és tudom hogy milyen. Vagyis attól függően hogy valaki elé a legszívesebben letérdelnék, 100%-ra biztos vagyok benne hogy nem engedném hogy levetkőztessen vagy ilyesmi... mivel azt undorítonak tartom egy idegennel.


Vagyis nekem az a furcsa, hogy a számomra szexi pasikat képzeletben valahogy mindig le akarom szopni, annak ellenére hogy ugye írtózom a gondolattól is hogy lefeküdjek velük (hiszen ismeretlenek) illetve az is érdekes hogy valahogy kiskorom óta az orál az ami úgy felizgat igazán. Jó a szex, de valahogy jobban szeretem az orált (adni). A szexben is az a kedvenc részem, amikor a pasi a számba élvez.


Őszintén sok barátnőm van, felhoztam már sokakkal a témát, de egy részük szereti amit csinál, de nem helyezik az első helyre, a másik részük meg inkább csak azért csinálják, hogy a pasijuknak örömet okozzanak. Esetleg itt van valaki aki hasonlóképpen érez?


2016. máj. 20. 19:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Privit gyűjtesz?
2016. máj. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Baranyában élsz? Mondd hogy igenn :D
2016. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
2016. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nem akarok senkit leszopni, és nem akarok semmilyen játékot játszani, privátot meg főleg nem akarok, megérteni szeretném magam.


leginkább női válaszok érdekelnének, tekintve arra hogy én is nő vagyok, és nehezen hiszem hogy egy férfi képes lenne ezt megérteni.

2016. máj. 20. 19:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem mindettő,egymás után. Női válasz.
2016. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán azért izgat ez téged, mert egy kötetlenebb formája az intim ismerkedésnek, mégis igen szoros kapcsolat jön akkor ott létre ami mindkét partnert jelentős élményekhez vezeti. Szóval ebből a pillanatnyi élvezetből aztán könnyű kihátrálni mindenféle magyarázkodás nélkül. L25
2016. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En ugyan igy vagyok az orallal mint te csak ferfi vagyok
2016. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem bírtam elolvasni.


En sokkal jobban szeretem a szexet.

Az előjátékra rá szoktam unni.

2016. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szeretem a szexet. de pl én is jobban szeretek orált adni mint kapni valamiért. szeretek szopni, szeretem ha a számba megy el, és le is nyelem. engem is izgat az ha én csinálom orálisan.
2016. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem csak elképzeltem jó pasival,hanem csináltam is:) Nekem nem kellenek érzelmek a szexhez vagy szopáshoz(persze érzelmekkel jobb).Ez most talán közönségesen hangzik,de ilyen vagyok,nem kell ezt az egész szex témát úgy túlspilázni:)Sokszor én is inkább az orált kívánom,mint a szexet.

20N

2016. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!