Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha megláttok az utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megláttok az utcán egy csinos, szexi lányt, miért köszöntök rá?

Figyelt kérdés

Mivel ma elég meleg van,rövidnacit vettem fel és gyakorlatilag minden második pasi az utcán vagy rámköszönt,vagy fütyült vagy ilyesmi.De ez mire jó?:D Arra számítanak,hogy odamegyek és beleülök az ölükbe vagy mi?

20L



2016. máj. 20. 15:55
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom te hol élsz, én még sosem hallottam/láttam olyat, hogy egy lánynak minden második szembejövő köszönne.. Rengeteg jó csajt látok nyáron, de meg egyszer sem vettem észre, hogy csak úgy sétál és mindenki köszön neki.
2016. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
64%
Igen, pontosan arra számítanak, de hogy miért, azt ne kérdezd. Hiába nem működik, azért csak próbálkoznak. Olyan lehet ez is, mint a lottózás, valakinek bejön a pár millióból (vagy legalábbis azt hiszik) és ezért az összes többi is csinálja.
2016. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem szoktam koszonni

Megnezem aztan utanna fordulok ennyi nem fogok futtyogni mint valami retardalt az utcan.

Az jobb lenne ha fintorogva undorodva neznek rad? Pff vicces az meg plane vicces hogy itt beallitod magad minden szepnek aztan elobe lehet hogy nem vagy hu de nagy szam... Elvegre ide nem kell kirakni az emberrol kepet szoval en is lehetek zac efron kinezet...

2016. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
#22 ez tűnik a legvalószínűbb magyarázatnak:D
2016. máj. 20. 17:13
 25/31 opened paradise ***** válasza:
70%
Mert egyrészt rigó szexualizálta az anyjukat,másrészt tehetetlenségükben nem tudnak mit csinálni,ennyire futotta.
2016. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 ittittitt válasza:
82%
csinos szép okos vagy,azért ahogy megpillantják a bőröd máris elkapja őket a köszönhetnék és a füttyülés.küldj egy fotót ,lássuk én köszönnék?
2016. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Kitetted, pipa.

Észrevették, pipa.

Elbüszkélkedtél vele, pipa.

Sajnáltattad is magad, pipa.


A válasz pedig egyértelmű. Ők megdugnának, ha te is benne vagy reagálsz, ha nem, nem, attól még a nap holnap is ugyanúgy kel fel.

2016. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én ugyan rá nem köszönök senkire ismeretlenül, mert csinos! Ezt ki kérem magamnak. Füttyögni meg főleg nem szoktam, mivel ritka tirpák dolognak tartom!
2016. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Nyilván aki nem szokta csinálni,arra nem vonatkozik..🙄

Se nem dicsekedtem,se nem sajnáltattam magam,csak néhányan nem értelmezték jól a kérdést.De már kaptam értelmes választ privátban és itt is:)

2016. máj. 20. 21:15
 30/31 anonim ***** válasza:
Kicsit sem túloztál, gondolom..
2016. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!