Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha megláttok az utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megláttok az utcán egy csinos, szexi lányt, miért köszöntök rá?

Figyelt kérdés

Mivel ma elég meleg van,rövidnacit vettem fel és gyakorlatilag minden második pasi az utcán vagy rámköszönt,vagy fütyült vagy ilyesmi.De ez mire jó?:D Arra számítanak,hogy odamegyek és beleülök az ölükbe vagy mi?

20L



2016. máj. 20. 15:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
63%
Hú én olyan irigy vagyok arra,hogy kielégületlen parasztok fütyülnek neked. Most megyek és magzatpózban befekszem a hideg zuhany alá bánatomban.
2016. máj. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Pszt! ***** válasza:
12%

Meg az IQ kb. is csak 90-nek a fele ha ilyeneket kérdezel -_-

Vagy bőven 18 alatt vagy, akkor meg nincs itt a helyed--> Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán oly mindegy hogy nadrágba vagy rövidnadrágba van egy jó testalkatú leányzó. Hisz úgy sem fogok köszönni egy vadidegennek
2016. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Tök jó,hogy a kérdés még mindig megválaszolatlan,de az offolgatás az megy :D És akkor az én IQ-m alacsony.Tapsvihar.
2016. máj. 20. 16:20
 15/31 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom milyen környéken élhetsz mert én (szerintem nem vagyok a legszebb lány - önbizalom hiány van), de volt már pár fiú aki azt mondta hogy szép vagyok. De ha fel veszek egy olyan ruhát/szoknyát/nadrágot meg nézni megnéznek de nem köszönnek. Tavaly voltunk nyaralni Balatonnál és sok helyes fiú meg nézett, de egyik se fütyült vagy köszönt. Pedig volt 1-2 akivel jó lett volna összejönni, de nem jöttek oda én meg az önbizalom hiány miatt nem vagyok kezdeményező típus. Ez az egyik a másik meg az ilyen pasik csak sexre mennek én meg mivel szűz vagyok olyannal akarom elvesziteni akivel komoly és szeretjük egymást.
2016. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Látom választ nem kaptál.

Amúgy ettől én is feszengek és igen,nyáron emiatt nem veszek fel rövidnadrágot!! Persze,akivel ezt nem csinálják vagy férfi nem érti mennyire kínos érzés ez néhány nőnek,nem mindenki szereti. És sokszor sima átlagos olyan ruhában is csinálják,ami takar. Szóval nem igaz,hogy kint van a kirakat...


Szerintem csak suttyó barmok. annyi eszük sincs,mint egy kelkáposztának. Lényegében nem tudnának társalogni veled finom elméjük érzékeny működése miatt,ezért csak hangokkal kommunikálnak:D pont,mint a majmok.:)

2016. máj. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
Én nem köszönök idegeneknek. Arról pedig fogalmam sincs, hogy mire számítanak; miért nem őket kérdezted?
2016. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nyilván itt is vannak olyan pasik,akik szoktak ilyet csinálni,hozzájuk irányult a kérdés :) Csak nem mindenki tud olvasni :D

Az értelmes válaszokat köszönöm!:) Tényleg betudom őket tirpákoknak és mostantól nem foglalkozok ezzel.

2016. máj. 20. 16:28
 19/31 anonim ***** válasza:
77%
Senkit nem érdekel, mit csinálsz, ez az internet. Nem ismerünk téged, nem is akarunk, személyedtől függetlenül próbáltuk lefedni az általad leírt okozatot kiváltó okok lehetséges spektrumát. Leszarom, ha kellemetlenül érintett némely válasz. Ha többet nem írsz ki kérdést gyakorira, eggyel kevesebb forrás problémáinak a megoldásában lesz lehetőségünk segítséget nyújtani, na bumm. Amúgy is mindösszesen plusz egy morzsányi pozitív önbecsülés a bérünk, tudást és szabadidőt szánunk rá cserébe.
2016. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
89%

Akkor megválaszolom a kérdésedet. Nem szoktam az utcán idegenekre ráköszönni.


Valószínűleg most azt várod, hogy előadod itt a bamba tekintetű, értetlenkedő kiscsajt, és mindenki írogatja, hogy:

"Annyira csinos vagy, biztos azért"

"szép vagy"

"jaj biztos jól nézel ki"

+2500 privát üzenet

Az lehet nagy kamu a kérdés, és valami ratyi rángatja a csökevényes nokedlijét rá.

2016. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!