Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi neki, hamar elsül, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi neki, hamar elsül, és nincs második menet. Hogyan élvezzem?

Figyelt kérdés

A páromnak (számomra) kicsi a pénisze. Ráadásul 1 percen belül el is élvez. Mostanra meg alig áll fel neki, és akkor is hamar lekonyul.

Az exemnek sokkal nagyobb volt, és sokkal tovább is bírta.

Mit tudok tenni, hogy mégis élvezzem a szexet vele?


2016. máj. 19. 00:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
15centi neki a "kicsi" :D jónagy k,r,va lehetsz.
2016. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Azta... Durva h mar senkinek semmi nem eleg... En mindjart ongyilkos leszek akkor a felallo peniszemmel 12 cm es 2 cm vastag kb...
2016. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%

21: Mi köze a kúrwaságnak ahhoz, hogy kinek mennyire mélyen van az a pont, hogy élvezze?

Nekem is eléggé bent van, pedig szűk vagyok, de hossz miatt kell a nagy, mert azt érzem. De szerencsére akikkel hosszabb távú kapcsolatom volt, mindnek megvolt 17-19 cm. És bármily hihetetlen, nem eszerint választottam. :D

2016. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
szegény Dávid...
2016. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jó, szakíts. Ugyis kesobb az lesz abbol.. Tapasztalat.
2016. dec. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
#25 Rájött, hogy kevés neked, és frusztrált lett? Vagy máshogy történt?
2016. dec. 30. 02:47
 27/31 anonim ***** válasza:
91%

20 centihez vagy szokva? Kicsi a 15? Jezus...De hulye vagy.

Valoszinuleg a mostani baratodnak is volt szebb arcu, szebb mellu vagy szebb feneku baratnoje mint te..


Amiket leirtal, hogy gyorsan elelvez, csak egyet bír,hamar lankad, ezek mind mind szorongas alapuak.

Ha te a tarsa vagy ( es nem a parja mint egy zokninak) akkor segitesz neki ezeket bogozgatni es feloldani.

Ha elelvezel szex kozben, akkor amugy mit akarsz még?

Tenyleg kepes lennel egy embert azert eldobni, mert nem elvezel "akkorat" amekkorat te akarsz?!

Szerintem te nem szereted ezt a fiut...

2016. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A leirásból nagyon az tűnik ki hogy neked nagy a suncid. Bizony ha nem passzol a méret , nem fogja rendesen, akkor a férfi igenis hamar elmegy.
2016. dec. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ahoz képest, hogy 36 vagy, maga a kérdés és a színvonala is kb 14-16 évesre hajaz....
2016. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy szájjal és kézzel ki tud elégíteni. Tehát gondolom ez azt jelenti, hogy hajlandó téged kényeztetni és figyel rád. Ha ez neked nem elég, akkor nyújtsátok tovább az előjátékot, játszatok akár kézzel, nyelvvel, segédeszközökkel. Addig amíg neked nem elég. Persze őt se hagyd ki a mókából, neki is kell kedvezni, nem csak neked! Legalább is én így csinálnám, ha szeretném az illetőt és nem szeretném elveszíteni. Viszont szerintem nagy hiba volt elmondani neki, hogy az ex-é nagyobb volt. Ilyet nem mondunk olyannak akit szeretünk, nem romboljuk le ennyire az önbizalmát. Abból kell kihozni a legjobbat a mid van, nem mást keresni! Persze megint csak akkor, ha szereted. Ha nem, tényleg keress mást. De ne kínozd ilyen összehasonlításokkal, ez egyáltalán nem fair, még akkor sem, ha megkérdezi. Nem kellett volna neki megadni ezt a választ, hanem elmondani neki, hogy pl: mit számít az, most veled vagyok, téged szeretlek stb. és rávezetni, hogy hogyan legyen jobb a szex az előbbiekben leírtak alapján. Szerintem
2016. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!