Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi neki, hamar elsül, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi neki, hamar elsül, és nincs második menet. Hogyan élvezzem?

Figyelt kérdés

A páromnak (számomra) kicsi a pénisze. Ráadásul 1 percen belül el is élvez. Mostanra meg alig áll fel neki, és akkor is hamar lekonyul.

Az exemnek sokkal nagyobb volt, és sokkal tovább is bírta.

Mit tudok tenni, hogy mégis élvezzem a szexet vele?


2016. máj. 19. 00:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%

Korai magömlése (ejaculatio praecox) és merevedési zavara (erectilis dysfunctio) van.


Ezek orvoslása szakember feladata: szexológus, szexuálpszichológus, klinikai szakpszichológus stb.


Közösen is sokat tehetnétek a megfelelő ismeretterjesztő irodalom olvasásával. Pl. Lux Elvira: Szexuálpszichológia.


Nem írtad, mennyire "kicsi" az a pénisz.

2016. máj. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Cseréld le, s a következő pasid remélem majd beszél arról, hogy az ex ének mennyivel nagyobb melle volt, szebb puncija...
2016. máj. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Centikben ez mit jelent? Az előző barátnőinél mi volt a helyzet? Náluk is hamar elment?
2016. máj. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%

Párja a galamboknak van.

Ha számodra kicsi, miért vagy vele? Nem fog neki nőni, elárulom.

A stressz miatt tüzel gyorsan meg lankad, mert tudja, hogy nem elég jó neked.


Amúgy te a hímvesszőbe vagy szerelmes vagy a gazdájába?

2016. máj. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%

#3 "Azért nem áll neki rendesen mert érzi rajtad hogy nem elég neked.ezt neked kell megoldani."


Ezt nem csak neki kell megoldania. Az oke, hogy korai magomles meg kis meret de ettol fuggetlenul a vegen iralisan kielegithetne a baratnojet.

Nem kell annyira sajnalni a sracot, hogy elnezzuk neki az onzoseget.

2016. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
12%
Cseréld le, kár egy ilyen pasira időt pazarolni.
2016. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Igazából mindig "kielégülök". Ha csak kicsit mozgok, akkor tovább bírja, és így elélvezek én is, de csak kicsiket, és csiklótól. De ha mégsem, akkor megteszi nekem kézzel, szájjal. Ha a párom mozog, akkor nagyon rövid ideig tart, és a csiklómat sem éri inger.

Csak számomra kicsi, mert nagyobbal jobb volt, az kitöltött. 15cm 3-4cm vastag. Az exemé, 20cm 5cm vastag.

2016. máj. 19. 12:32
 18/31 A kérdező kommentje:
36évesek vagyunk
2016. máj. 19. 12:35
 19/31 anonim ***** válasza:
88%

érdekes volt végig olvasni a kommenteket...

Tudom, hogy szemétségnek tűnik amit írni fogok, de ha egyszerűen nem tud teljesíteni az ágyban és nem is változik semmi (nem is próbál változtatni), te nem vagy megelégedve akkor vagy lépsz vagy megszokod.


Én abból indulok ki, hogy már rég túl vagy azon a fázison amit sokan tanácsolnak, hogy "adj neki időt", "irányítsd", "segítsd" stb. Ez fárasztó és ha nem változik semmi akkor még rosszabb. És ha még mellé jön a sértődékenység az ex-pasikra, a para és miegymás akkor rossz helyzetben vagy.


1: Farok méret neked nem megfelelő, ez ellen semmit nem lehet csinálni. Amit lehetne, hogy néha napján bevesztek egy dildót a játékba (mi is szoktunk használni), viszont az ilyenekre a féltékeny és kis farkú pasik általában nem nyitottak

2: Nem bírja sokáig, ez ellen sem tudsz nagyon sokat csinálni, persze el lehet húzni és az 1 perc akár felmehet 5 percig is, de a kérdés, hogy ennyi elég e neked. Ehhez is sok gyakorlás kell, de a pasinak kell 90%ban oda tennie magát, te nagyon sokat nem tudsz csinálni ez ügyben.

3: egy menetre képes. Én úgy vagyok, hogy szerintem mindenki képes több menetre, csak tudni kell. Ezt amúgy nagyon befolyásolja az egészséges életmód, a sport és a kiegyensúlyozottság. Szintén pasinak kell odatennie magát, te csodákat nem tudsz művelni

4: fel sem áll rendesen. Ha ez lelki akkor pasi fejében nincs rendben minden, persze itt oda teheted magad, de szintén kell egy kis elszántság a pasi oldaláról. Ha testi dolog, akkor ugyanaz mint a hármasnál.


Amit lehet a gyorstüzelőknél csinálni azok a sok előjátékokhoz bevenni vibrátorokat vagy hasonlókat. Persze ez is ego romboló azoknál akik úgy érzik maguk nem tudnak kielégíteni egy nőt.


Sz*r helyzetben vagy, nem irigyellek, főleg azért, mert kapod a sok kommentet, hogy jobban oda kellene figyelned a pasira, meg nem rajta múlik, de szerintem akkor is nagyrészt rajta múlik, mert neki kell megtanulnia jobban használni a farkát és megtanulnia rendesen kielégíteni téged akár a farka nélkül is. Persze te lehetsz türelmes, segíthetsz neki, de akkor is neki kell oda tennie magát és elhatároznia, hogy ő most Casanova akar lenni.

2016. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
61%
Úgy érzem, hogy a Kérdezőnek csak egy darab hús kell, nem pár.
2016. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!