Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy reagálnátok, ha a buszon/vonaton rátok mosolyogna egy lány?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 19:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

1. Megnézem hogy nem-e ettem le magam. Rajovok h nem. Zsebbe teszem a kezem, kapizsgalom hogy van egy taknyos zsebkendo ott. Utanna kapcsolok, talan fikas az arcom es azon kuncog. Rajovok hogy nem. Na es akkor talan tetszem neki? Vagy nem eri el a leszallas jelzot? Nem, bejovok neki!!Panikba esek, elkezdem kapkodni a levegot, epilepsziat szinlelek sunyi modon, kozben csak szivrohamom van (en ajjas) es a nagy panik kozben hogy 'valaki segitsen mert osszeesett!!!!4!' mellettem a fiatalember es egyeb jajveszekelesek moge takarozva arrebb kuszulok mint egy igggazi ferfi allat:).

2. Visszamosolygok ha latom h en vagyok a mosoly cimzettje. Megprobalok arra keveredni valahogy es ha leszall akkor megkerdeznem h ugye erre van a xy utca mert most megyek oda eloszor. Kis beszelgetes, ha latom h pozitov megmondom h sietek, neharagudj de orulok hogy beszeltunk, ha ad egy nevet/szamot folytathatnank.

2016. máj. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Vagy én is hátrafordulnék, vagy még azt sem mert biztos lennék benne, hogy mögöttem van egy vonzó férfi.


Másik lehetőség, hogy azért mosolyog mert azt szeretné, hogy odamenjek és megalázhasson mindenki előtt. Nem reagálnék a mosolyra.

26F

2016. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Lesz***nám.

Miért hiszed, hogy ez olyan nagy dolog?

2016. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!