Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Mit reagálnátok ha egy lány megcsókolna csak úgy?

Figyelt kérdés
L
2016. máj. 16. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok, de akkor sem tetszene, ha valaki random megcsókolna.
2016. máj. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok biszex, az hogy hogy reagálnék nagyban függene, hogy hogy nézne ki, és hogy milyen kedvem lenne. Ha jól nézne ki, akkor valószínűleg hagynám, de utána közölném, hogy hagyjuk ennyiben, ha nem tetszene a külseje, akkor felháborodottan eltolnám és zaklatottan elsietnék.
2016. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Hetero vagyok úgyhogy nem izgatna szexuálisan.

Viszont felháborítana, hogy ok és engedély nélkül betolakodott a személyes terembe. Valószínűleg max egy rövid szájra puszi lenne mert eltolnám. Utána nem beszélnénk.

2016. máj. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha jól néz ki a csaj és szexi is, akkor nem bánnám, lehet vissza is csókolnék. Persze nem nyilvános helyen. 23L
2016. máj. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha jól néz ki akkor szívesen csókolóznék vele, ha nem az esetem akkor finoman eltolnám és mondanám, hogy nem az esetem. 21/Bi/L
2016. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen erdekes, hogy ha pasi csinalna akkor az eroszak, de ha lany az ok. Fura egy vilagotok van
2016. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én leütném magamról, nagyon haknis vagyok, ha privát szférámról van szó

21/l

2016. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ez egyertelmu nemi eroszak. Soros Gyuri mondta, hogy minden feher nem eroszakolo!


Hiszek neki. Persze, ha jol nez ki, akkor meg kapcsolat is lehet. Csak legyen magas, jokepu es gazdag.

Persze fogadjon el olyannak, amilyen vagyok es valtozzon meg ertem.

2016. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hat vannak bi hajlamaim, de random idegen nok azert ne csokolgassanak mar..ennyi erovel akármelyik pasi is megcsokolhatna random es azt se viselnem el..:D 24N
2016. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az embertől, a helyszíntől es a szituációtol fugg. Ha teljesen ismeretlen nagyon felhaborodnek, lehet bármennyire vonzó. Viszont ha ismerem valamennyire es vonzó vissza is csókolnek, ha nem nyilvános helyen vagyunk


L/bi

2016. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!