Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél, ha egyik legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha egyik legjobb spanod nője kikezdene veled?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőből van elég de legjobb barátból kevés van.. szóval ejteném a csajt nem éri meg!!@ ha meg nagyon nyomul ennek ellenére is jelezném a srác felé is a dolgot!
2016. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pszt! ***** válasza:
67%

Jól képen törölném és a hajánál fogva vinném a pasas elé. Csak, hogy elmondja a saját szájával, hogy egy riherongy...

25/N

2016. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnám bántani...
2016. máj. 17. 22:03
 4/9 Pszt! ***** válasza:

Ezt azért mondtam így mert nő vagyok én megtenném -_-

A helyedben elmondanám a barátodnak. De ahogy látom ebbe jobban belekeveredtél, mint szerettél volna. Szóval szerelmes vagy a lányba? Felejtsd el öcsém, ház nyúlra nem lövöldözünk, még vaktölténnyel sem!

2016. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes, de nagyon csípem a lányt és nagyon szép is szerintem. Haver meg totál elhanyagolja, de nyilván tisztelem őt annyira, hogy nem fogom a nőjét megdugni. Na de elég nehéz, mert ha elmondanám, akkor mindkettő megharagudna, azt nem akarom. Én is hibás vagyok hogy hagytam, hogy összekeveredjünk a kelleténél jobban.
2016. máj. 17. 22:13
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Srácot vedd rá a szakitasra te még gyere vele össze. Csak tudod amit azzal a sráccal megcsinált veled is még fogja :/
2016. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Keress mást, én sajnos mentettem, legjobb barátom nojet(mindenki tudta h kis ribi) megdugtam, utána szakítottak és ra egy évre derült ki az egész, kb 6 éve történt azóta se beszélünk, pedig nagyon hiányzik. Néha egy egy lajk facen de semmi több.

Hidd el, nem éri meg.

24f

2016. máj. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni ezt a szitut. Mert az én barátaim olyan nőkkel jönnek össze, akik ennél normálisabbak. Plusz én mindig megtartom a barátaim nőivel a két lépés távolságot, mem leszek velük túl közvetlen, így bennük sem volna szabad felmerülni ilyesminek.De ha mégis ilyen történne, először csak szépen elhajtanám a pecsába, felvázolva neki, h ha nem állítja le magát nagyon sürgősen, akkor következő körben a srácnak fogok szólni.
2016. máj. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zavard el. Ha épp nálad próbálkozik be, akkor ordas nagy r...c


37/F

2016. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!