Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a legjobb barátnőtöknek, hogyha a pasija kikezdene veletek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Hálistennek nem kellett, észrevette magától is.
2013. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem a párom "legjobb" barátja kezdett ki,úgy hogy nálunk aludt,majd éjszaka meg akart ujjazni,úgy hogy a barátnője egy helyiségben volt velünk.

Nem akartam az éjszaka balhézni,ellöktem a kezét,másnap természetesen azonnal szóltam a páromnak,aztán azóta nem beszélnek.

2013. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El. Lehet, hogy ezzel elveszíteném, de inkább tudjon róla.
2013. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Simán elmondanám!

Én és a legjobb barátnőm mindig őszinték vagyunk egymással!

Nekem ő fontosabb lenne,mint egy pasi,akihez semmi közöm,tehát elmondanám azonnal,de volt már olyan,hogy egy pasi tetszett mindkettőnknek,de olyankor tudunk osztozkodni! :)

Csináltuk már hármasban,de úgy hogy nyilván mindenkinek megvolt az öröme.

De ezekkel leálltunk,azóta van párom nekem is,és neki is.

2013. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is elmondanám.
2013. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én elmondtam a legjobb barátnőmnek, hogy a pasija rámszállt

aztán odahívta srácot, hogy tőle is hallja, nem azért, mert nem hitt nekem, csak hogy megmondja-e

aztán 3-an megbeszéltük, hogy leszáll rólam, de amikor hazamentem, elkezdtek veszekedni

este mindkettőjüket felhívtam, hogy ne szakítsanak, mert azelőtt tényleg tökéletes volt kapcsolatuk, és én érezném magam hibásnak

végül fél évvel később szakítottak, mert a srác kiment 2 évig Berlinbe tanulni (és persze nem örültem, hogy szétmentek, de legalább nem miattam :D)


én úgy gondolom, hogy normális emberek meg tudják beszélni, de kell hozzá mind3 személy, és hogy fiú tényleg megbánja, a lányy pedig őstintén meg tudjon bocsátani

ez az egész csak bizalmon alapult...és sikerült:)

2013. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!