Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sírta el magát a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírta el magát a barátnőm szex után?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel két ève vagyunk együtt, nagyon szerelmes vagyok belé. Sajnos nagyon sokáig nem volt orgazmusa(én vettem el a szüzessègét), de kellő odafigyeléssel kb.fél ève eljutottunk oda, hogy rendszeresen van.

Tegnap szexeltünk, jól elnyújtottam az előjátèkot, csak rákoncentráltam, aztán szex közben elélvezett, elég hosszan. Miután én is elmentem, elsírta magát, hogy èletében nem élvezett ekkorát még masztizás közben sem.

Kicsit furcsáltam ezt, hogy sír,attól tartok, hogy azèrt sírt, mert nem volt jó neki.:( Szerintetek? 21f


2016. máj. 17. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez normalis dolog.

Volt, hogy en is bekonnyeztem egy erosebb orgazmusnal. :)

2016. máj. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

velem is előfordul néha, amikor nagyon jó volt a szex :) nyugi, biztosan jó volt neki is nagyon :)

20N

2016. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elérzékenyülök,ha jó a szex. Olyankor olyan érzésem van,mintha sírnom kellene,de nem tudok...:D pont, mint a tüsszentésnél. Kicsit kellemetlen szokott lenni,de nálam innen látszik,hogy élvezem.
2016. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen. Még annyi,hogy sírtam már szex után azért is,mert olyan sz@r volt. Olyankor kifordultam az ágy másik oldalára és bezárkóztam. A kettőt azért meg lehet különböztetni szerencsére.:D
2016. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert iszonyatosan élvezte, a nők érzelmi lények, ne feledd!
2016. máj. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!