Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex után megváltozott. Miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után megváltozott. Miért?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyunk,neki adtam a szüzességem, azonban azóta,nem tud velem normálisan beszélni,a randi időpontját is későbbre rakta. Azt mondta kell neki idő gondolkozni,mert szerinte még nem kellett volna lefeküdnünk. Most távolabb akar tudni magától úgy érzem, de még mindig keres naponta 1x. Mit csinálhatok? Lesz ebből még kapcsolat?

Mindketten elmúltunk 18 évesek



2016. máj. 17. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvoltál ennyit akart
2016. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pszt! ***** válasza:
100%

Kedveském, ezért szokták mondani a maradiak azt, hogy azzal veszítsd el, aki érdemes is rá. Nem kell egyből fejest ugrani, de gondolom ezt már nem csak én mondtam neked. Sajnálom, hogy így alakult, de jobb, ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Akárhogy kapar, ne foglalkozz vele, mert nem érdemes többre! Ha szerinte nem kellett volna, akkor miért dugta beléd a micsodáját? Talán megerőszakoltad? :D Nehogy elhidd amit mond, egyszerű farokbáró. Ne várj többet kis szívem, mert csak az idődet pocsékolod egy ilyen pasasra :)

Tudom, hogy nehéz túllépni, főleg, hogy ő volt az első "férfi" az életedben. Keress egy olyan fiút, aki érdemes arra, hogy megoszd vele a testedet és a szívedet egyaránt :) Kitartást és boldogságot :*

25/N

2016. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A g*civel elszállt a szerelem is.

Ezt itt olvastam valakitől, de a lényeg tényleg ez.

Még becsületböl keresgél egy ideig aztán valami ürüggyel el fog tűnni

2016. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt szerintem is elsietted. Valószínű, hogy csak egy strigula voltál. Mennyi idő után adtad neki magad?
2016. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Ha még "esemény előtt" tetted volna fel itt a kérdést, hogy neki add-e a szüzességedet, a válaszolók 90%-a megmondta volna, hogy hát persze, ez egy szabaad ország, te pedig ugggyebárrr elmúltál 18 éves, azt csinálsz a szüzességeddel amit csak óhajtasz, ha akarsz strigula lenni, meg ha már annyira viszket a puncid hogy téged sem érdekel, hogy utána lekoppint.


MOST MÁR minek kérdezed.

2016. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább jó volt?
2016. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ja... Jól esett? Akkor egészségedre
2016. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak 1 éjszakát akart tőled cica ;) ha lány vagy.

Ez ilyen ezért kéne a szerelmeddel elfeküdni. Nem pedig 1 hét alatt eldobni a szüzességed ;). Rossz azt h így jártál.

2016. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!