Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért sírta el magát a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírta el magát a barátnőm szex után?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel két ève vagyunk együtt, nagyon szerelmes vagyok belé. Sajnos nagyon sokáig nem volt orgazmusa(én vettem el a szüzessègét), de kellő odafigyeléssel kb.fél ève eljutottunk oda, hogy rendszeresen van.

Tegnap szexeltünk, jól elnyújtottam az előjátèkot, csak rákoncentráltam, aztán szex közben elélvezett, elég hosszan. Miután én is elmentem, elsírta magát, hogy èletében nem élvezett ekkorát még masztizás közben sem.

Kicsit furcsáltam ezt, hogy sír,attól tartok, hogy azèrt sírt, mert nem volt jó neki.:( Szerintetek? 21f


2016. máj. 17. 16:18
1 2
 1/15 CptTomato ***** válasza:
100%
Meglepődött... ezek örömkönnyek voltak... vannak nők akiknél ez előfordul :)
2016. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzékeny lány lehet :D Ha baja lett volna, szerintem nem elsírja magát, hanem szól, vagy titkolja. De te ismered.
2016. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Pszt! ***** válasza:
80%

Szerintem közelít a mikulás azért volt ennyire érzékeny. De az is lehet, hogy élete legjobbját élte meg veled :)

Mondjuk én is bőgtem, de én az elsőnél, amit végre nem én csináltam magamnak :D

25/N

2016. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, egy nőre figyelő srác vagy. Hidd el, azért sírhatott, mert annyira jó volt neki. Van ilyen, mikor nagy érzelmek szabadulnak fel. 24/f
2016. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is sírntam már szex közben/után. És semmi köze nem volt se a menstruáció közeledtéhez, se a fájdalomhoz. Egyszerűen olyan pontot tálalt el, amitől annyira jó volt, hogy sírnom kellett. Megmagyarázhatatlan, de iszonyat jó érzés. Kavarog minden érzés ilyenkor, de nagyon jó. Ne ijedj meg, biztosan jól csináltál mindent. :)

23l

2016. máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jo munkat vegeztel h beelvezett toled es meg el is sirta magat 👌👌👌 szep munka... ezt csak dicserni lehet. Semmi rossz nincs ebben.
2016. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugtattatok azért :)
2016. máj. 17. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
60%

Sírt örömében hogy végre abbahagyod :D


De inkább az lehet hogy jó volt neki nagyon! Ügyes vagy!

2016. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Túlcsordultak az érzelmei, minden nővel megesik. Kicsit irigyellek most benneteket :)Jó volt ilyen ártatlannak, naivnak lenni :)


32N

2016. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel rendszeresen előfordul, általában amikor sokkal stresszesebb az átlagnál a hétköznapokban. Egyszerű érzelmi túltöltődés, örülj neki, hogy ilyet okoztál :-)
2016. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!