Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dohányzó hölgyek a szexisek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó hölgyek a szexisek?

Figyelt kérdés
Most ne gyertek azzal hogy büdös meg ilyenek. Én se kapcsolatban gondolok ilyen nőre. Csak szimplán az utcán nézni tetszik általában.
2016. máj. 17. 07:39
1 2
 1/11 anonim válasza:

Egyáltalán nem! Még akkor sem, ha "női cigit" szívnak.

(A "női cigi" az, amelyikre nem a következő szöveg van írva: "A dohányzás impotenciát okoz!")

2016. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik.

Látok egy szép nőt, lányt jó alakkal, helyes arccal, majd látom, hogy villan az öngyújtó és füstölögni kezd.

Óhatatlanul is társul a képzet, hogy sárga fogak füstös ruhák, dohányszagú haj, és nem kell...

2016. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem gusztustalan,akár férfi,akár nő cigizik.Sosem értettem,hogy hogy lehet rászokni,büdös,közönséges,káros és még drága is.Semmi pozitívumot nem tudok róla mondani.
2016. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
75%

#3

Igen, ez a jó válasz: nem szexis, hanem közönséges!

2016. máj. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát kb 16 évesen még szexisnek tartottam...

aztán nekem mindkét barátnőm cigizett, meg volt néhány olyan lány akivel csak csókolóztunk, meg volt olyan alkalmi kapcsolatom aki nem dohányzott talán ő volt az első aki nem cigizett akivel voltam. Hát és összehasonlíthatatlanul más, nekem mostmár ez kizáró ok is egy lánynál ha a komoly kapcsolatot nézzük, mert én ilyen egészségmániás vagyok, és egyaz hogy koszos büdös undorító a másik hogy állandóan kínálnak vele, sajnos volt néhány alkalom hogy bele is szívtam, a harmadik pedig, hogy akárhogy győzködöm ha úgysem szokik le róla...

2016. máj. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy lány/nő kezében nem szexis a cigaretta, ha az utcán van.

Egyedül azt mondom hogy pl. egy elegáns nőnek egy sötét szobában, a kandalló tüze mellett jól állhat.

Személy szerint úgy gondolom hogy egy személyes eleganciát és dominanciát sugároz, egy gyönyörű nőnek az ha cigarettát szív óvatosan, mert a többi vonzó tulajdonsága elfedi azt amit a cigi okoz. Pl. Marilyn Monroe, a híres, már-már luxus kurwa. A szépségén nem rontana szerintem sokat a cigi, sőt, hozzá is adna az élményhez.

De csak úgy az utcán cigiző nőket, nem szoktam szexisnek tartani, sokkal inkább jut eszembe hogy milyen hatásait fejti ki rá a cigi.

Nálam teljesen semlegesnek számítanak ezek a nők, Ő dolguk mit csinálnak magukkal, a cigi pedig csak ront a helyzeten. Valaki biztos nem ért egyet majd velem, de ez az Én véleményem.

2016. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább kifejezetten kiábrándítóak!
2016. máj. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem áll a cerkám egyből, ha meglátok egy dohányzó nőt, de van benne minimálisan egy kis pimasz "fuck the system" hangulat, ami nekem tetszik.

Én nem dohányzom, de a csajom igen. Taszítani semmiképp sem taszít, nem szeretem az egyértelműen jó kislányokat.

2016. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 szóval ha egy nő nem cigizik,az már jókislány?:D Oh my god...
2016. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mikeXxX ***** válasza:
Számomra taszító ha dohányzik valaki már dobtam is miatta nőt !
2016. máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!