Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell jól nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól nyalni?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé bénának kell lenned ahhoz hogy szarul csináld mikor a nyelvedet egy pár centis lyukon mozgatod...
2016. máj. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aki lusta utána nézni a neten, legfeljebb fagyit nyaljon!
2016. máj. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ügyesen,csiklótól lefelé haladva egészen a hüvelynyílásik,majd vissza..A nyelv simább és érdesebb részével váltogatva.A csiklót csak finoman körkörös nyelvmozdulatokkal,és felülről a bőrön át.L
2016. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb, legizgalmasabb leírást a leggyakorlatiasabb tanácsokkal, amit nő létemre valaha olvastam, itt találod a 9. hozzászólótól:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__5..

2016. máj. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1! Nyaltál már puncit életedben? :D Vagy ment már el tőle valaki? :D Ha eddig csak a pár centis lyukat nyaltad, próbáld ki azt a kis csiklónak nevezett pöcköt a lyuk felett! ;)


A csajoktól azt hallom, hogy sok pasi nem nyal jól, legalábbis kevés a kiemelkedő.


#3 Csak annyit javítanék szakmailag a másik oldalról, hogy körkörös nyelvcsapásokkal nehéz a csiklón maradni 10 percen keresztül és megfelelő ütemben csinálni. Apró fel-le mozdulatok a nyelv hegyével nekem jobban bevált.;)


Amúgy a fenti linkre kattintva meglátod a hosszú leírást, az jó.


Röviden egyébként olyan, mint ha smárolnál a puncival. Érzékien, alázatosan, és majd ráérzel. Nyeld ami jön, figyeld a csaj reakcióját, és ütemesen, ne összevissza!;)

2016. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elfogadom az észrevételed,mert én lány vagyok és sosem csináltam még lánynak,magamnak meg nem tudom:)20/L
2016. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de az is lehet, hogy én tudom rosszul. kipróbáljuk?:)

30F

2016. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ravasz.:D
2016. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!