Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ujjazni és nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ujjazni és nyalni unalmas nektek?

Figyelt kérdés
Párom sajnos nagyon ritkán csinálja nekem ezeket, azt mondta nem bírja kivárni az időt, amíg beteszi nekem a farkát, időpazarlásnak tartja az ujjazást/nyalást... 20/l
2016. ápr. 28. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? Idő pazarlás? Hmm. Valami nem oké,kicsit önző. ;) nem unalmas, sőt. Hozzá tartzik a szeretkezéshez,előjáték. . . :) ne hagyd, hogy csak bábnak használjon, mindkettőtőknek jó kell,hogy legyen. :) szvsz F
2016. ápr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ellenkezőleg imádom csinálni
2016. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Múlt héten felhoztam neki ezt a témát, hogy ne hagyja ki az előjátékot, ha meg ujjaz akkor figyeljen rám és ne azt lássam az arcán, hogy unja, erre megsértődött.
2016. ápr. 28. 10:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem mint magát az aktust!
2016. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 theweeknd ***** válasza:
100%

Eléggé önző akkor.

A helyedben akkor én sem csinálnék meg neki pár dolgot.. "Valamit valamiért". Viszont az előjáték nálam pl kulcsfontosságú.

2016. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Pedig előjáték kell. Persze néha jó az egyszerű "dugás" is. Ne hagyd magad! Éreztesse h kíván s nem unalomól ujjaz vagy nyal. :)
2016. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy unalmas! Gyakran az is bőven elég. Amikor nincs idő másra, az is tökéletesen ki tud elégíteni.
2016. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem
2016. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem unalmas! Nekem a nyalás a kedvencem az egész szexből! Nekem, ha nem nyalhatok, az már szakító ok! De hálistennek ilyen még nem volt.

Viszont a helyedben komolyan átgondolnám a kapcsolatot azzal a pasival!

2016. ápr. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmas, de én ujjazni jobban szeretek mint nyalni. Viszont ettől még fontosnak tartom az előjátékot, és nemcsak magamra gondolok, ergo kényeztetem a lányt behatolás előtt.
2016. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!