Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki nem szeret nyalni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem szeret nyalni nőt, az miért?

Figyelt kérdés
Undorító? Vagy egy rossz emlék vagy miért?
2016. máj. 13. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Vagy mert önző?
2016. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én nagyon szerettem nyalni, de az előző barátnőm (barátnőféleség) szőrös és büdös volt odalent és az nagyon elvette a kedvem.


A mostani barátnőmmel újra meg kellett szeretnem a nyalást, nem ment csak úgy magától a korábbi rossz emlék miatt. Neki már tiszta, csupasz, finom puncija van.

2016. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen taszítja az az íz, illat....


Én pl. megőrülök érte és gond is volt már abból, hogy túl sokat akarok nyalni (komolyan... egy kapcsolatban valóban lehet túlzásokba esni).

Viszont csomószor vitáztunk már baráti társaságban ezen sörözgetés közben a haverokkal, barátokkal, hogy legalább a társaság fele utálja... Aztán van egy rész aki kényszerből megcsinálja, meg kötelességből hogy kapjon cserébe viszonzást meg mert így illik. Vagyunk páran akik szeretik is kifejezetten, imádjuk. :)


De van aki semmi pénzért nem csinálná, mondta h egyszerűen hányingere lesz, elmegy a kedve, lelankad stb...


Nem vagyunk egyformák. Az élet ettől szép.

2016. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Az b...zi. Bár tény hogy sok az igénytelen nő!
2016. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Engem pl taszít az íze. Semmi bajpm vele csak ennyi. Próbálkozom barátnőmével mert előtte egy partnernek nagyon büdös volt. Szóval csak ennyi.

22f

2016. máj. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

ez ugyan olyan mint mikor a pasi nem szereti az felláciot

van ilyen is

vagy h ha a csaj szájába élvezzen

de van olyan csaj aki utálja ha nyalják

szal egyéni dolog ki mit kedvel

2016. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11 nővel voltam az életben, azok közül 3-4 volt akit nem élveztem nyalni. Utána a következő nőnél újra meg kellett szokni hogy szeressek, mert mindig az előző rossz élmény élt a fejemben.
2016. máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Tudtam, hogy valami nagyokos jön ide és lebu***za azt aki nem szeret nyalni.

Kölünben a legtöbbször az a fő ok, hogy sok csaj rendkívül igénytelen tud lenni de Nehogy szólni merjél már nekik mert akkor még ők sértődnek meg.

2016. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8# mit értesz igénytelen alatt?
2016. máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pl nem felel meg az alapvető higéniai elvárásoknak. Wc után nem tisztítja meg rendesen, sem egy hosszú fárasztó izzasztó nap után. Sokan összeszedbek egy jó kis gombás fertőzést és nem foglalkoznak vele. Persze, hogy sokan nem akarnak nyalni.
2016. máj. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!