Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szeret nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés

Undorodik tőle, de azt mondja, csak néha. Mindig azt mondja, majd csinálja, de eddig még nem fordult elő...

Mit csináljak, hogy valahogy kevésbé találja undorítónak? Vagy hagyjam? Jól esne néha, ha viszonozná az orált is, de ha nagyon nem akarja, akkor én se akarom rákényszeríteni.



2016. márc. 19. 13:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
te se orálozz neki
2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha úgy alapból nem szeret nyalni, akkor nem igazán tudsz mit tenni. De lehet, hogy csak az ízed miatt.
2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
De ő beteszi, kiveszi + még jól le is szopat, az egen xD .
2016. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

én is azt kavasonám,hogy akkor te se neki.

És ha neked nem fontos,maradj vele, de ha van rá igényed, akkor szakíts vele minél hamarabb.

Nem kell hibáztatni,ráerőltetni, csak közölni vele,hogy ha ő elvárja tőled,akkor igencsak önző.

2016. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én szex előtt és után is csinálom neki, és sokszor ettől függetlenül is, és sose kértem cserébe semmit. Ezért is esik rosszul, hogy ha mégis felhozom a témát, azt kapom, hogy "majd".

Alapból nem szereti, nem miattam.

2016. márc. 19. 13:40
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy iszonyat büdös pinával volt dolgom utána hónapokig undorottam a nyalástól....

Lehet neki is van régől egy sebe...

2016. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem is volt barátnőm aki ezt játszotta az orállal..., de gyszer csak én is befejeztem neki...
2016. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Bocsi de nem lehetséges, hogy a párod meleg ?? Mert ilyesmiről még nem hallottam, hogy egy hetero férfi undorodik a puncitól..
2016. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát,akkor te se csináld neki, es, akkor majd rájön, arra,hogy ez mennyire nem fair, hogy te csinálod ő meg nem ,17/l
2016. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

Mindenkinek mások az egyéni preferenciái szexuális téren. Van, aki nagyon szeret nyalni, van, aki nem. Ugyanúgy, ahogy a lányoknál van ez a szopással. Az előző válaszolónak azért jelezném, hogy a homoszexualitás meg a nem nyalás között azért nem sok kapcsolat van. Az a nő sem leszbikus, aki nem kényezteti a párját orálisan.

Próbáld meg ezt megbeszélni vele. Lehet, hogy tényleg van valami korábbi rossz tapasztalata, vagy csak fél, hogy nem lenne ügyes, nem tudna csúcsra juttatni. A kommunikáció a kulcs, anélkül nem fog menni. Esetleg fürödjetek együtt, és szépen frissen jelezd neki, hogy most nagyon jól esne egy kis játék odalent.

20/F

2016. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!