Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom nem szeret nyalni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem szeret nyalni?

Figyelt kérdés

Undorodik tőle, de azt mondja, csak néha. Mindig azt mondja, majd csinálja, de eddig még nem fordult elő...

Mit csináljak, hogy valahogy kevésbé találja undorítónak? Vagy hagyjam? Jól esne néha, ha viszonozná az orált is, de ha nagyon nem akarja, akkor én se akarom rákényszeríteni.



2016. márc. 19. 13:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy előbb a kommunikációval próbálkozz! Mondd el neki őszintén, nyugodtan, hogy neked is jól esne, ha ő is kényeztetne orálisan, és nem csak te őt, úgyhogy kíváncsi lennél, hogy ő miért nem szeretné, mondja el nyugodtan őszintén. Ha rosszul reagálja le, nem törődik azzal, hogy te mit szeretnél, akkor második körben én is úgy próbálnám megoldani, hogy akkor én se neki. Aztán majd meglátja, hogy milyen az, amikor annyira ő se kap. De ha ezek után se lép semmit, nem beszéli meg veled - és ha neked ez tényleg nagyon lényeges - , akkor lehetséges, hogy tényleg szakítani kellene, mert egyrészt egy tuskó, aki önző módon a saját kielégülésére és örömére hajt csak zéró empátiával, másrészt meg nem passzoltok össze az ágyban.
2016. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szexuális téren eltérő igényetek van. Ez hosszú távon feszültségeket fog okozni. Illetve már most is van. Szerintem keress egy számodra megfelelő partnert.
2016. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szexuálisan eltérő az igényetek. Ez a késöbbiekben még több feszültség forrása lehet. Szerintem keress egy másik pasit.
2016. márc. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen pasi, nem kevés, engem többször összehozott ilyennel a sors. Mivel a nők 80 %-a nem képes a hüvelyi orgazmusra, az ilyen pasi véleményem szerint nem sokat ér az ágyban.

Szóval kicsit meg kéne erőltetnie magát, pláne, ha te csinálod neki, ezt nem viszonozni önzőség.

Nem finom, én el tudom képzelni, akárhogy megmosom, a páromnak orális szex után érzem a száján. Viszont a pénisz sem finom, emlékszem az elsőnél én is majdnem hánytam. Ezt is meg kell szokni, most már szeretem nagyon csinálni a páromnak.

Amennyiben ezen nem változtat, én nem erőltetném ezt a kapcsolatot, nekem az jön le belőle, hogy nem vagy neki igazán fontos.

2016. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Még SOHA nem találkoztam olyan férfivel, aki nem szeretett nyalni. 19/L
2016. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40%
Annyira bírom, hogyha egy csaj kategorikusan kijelenti, hogy nem akar szopni azt tudomásul kell venni. De ga a srác nem akar nyalni akkor jön a leb***zizás mint ahogy a felettébb értelmes 8-as megnyilvánulásai is tanúsítják.
2016. márc. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#14

Szerintem meg az olyan nő nem ér semmit, aki nem képes a hüvelyi orgazmusra.

2016. márc. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

17. LOL Nem tehet róla a nő,hogy nem képes hüvelyi orgazmusra.Attól még el tud élvezni a nő, csak muszáj valamennyire ingerelni a csiklót. Mivel hogy így is nagyokat lehet élvezni...:D


Nehogy már támadjuk a nőket ezzel a szöveggel,hogy amit az egyik válaszoló írt, hogy bezzeg ha a nő nem szeret szopni

Mert az orális szexet önzetlenül adjuk a másiknak.

Két emberen múlik és nem kell általánosítani. Csak mert valaki olyan nővel/férfival találkozott aki nem tette meg, nem kell hülyeségeket levonni, és ilyet se mondan,hogy bezzeg ha nő nem szeret szopni,el van nézve.

Az a másik embertől függ,hogy van e igénye vagy nincs.

Én pl szakítanék,ha a partnerem nem kényeztetne orálisan. Szerencsére én megtaláltam azonnal a nekem tökéletes személyt :)

2016. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Jól van utolsó. Akkor nézd már meg, hogy milyen válaszok születnek hasonló kérdésekben ahol a csaj nem akar szopni.
2016. márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
8-as vagyok , és ha én undorodnék a fsztól, őszintén, nem gondolnál leszbikusnak ???? Egy kicsit sem ????? Ez mindenkinek szól, aki lepontozott !!! 20/L
2016. márc. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!