Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy német, modell kinézetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy német, modell kinézetű csajnak, hogyan rohadhatnak a fogai, mikor ott teljes gazdagság van?

Figyelt kérdés
Először azt hittem rosszul látok, haja festve, szemöldök kihúzva teljesen igényes, már-már picsäs. De a fogak..
2016. máj. 14. 20:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
00:54-es. Milyen biztosítónál vagy? Én az AOK-nál. Nekem 300-at mondott az orvos a teljes vérképre. A proktológus felírt valamit 100 euróért amit a biztosító nem fizetett, így végül maszek orvosnál kötöttem ki Magyarországon. Endoszkópia, vérvizsgálat, polipleszedés. A németeknél + semmi vizsgálat a népegészségügyben. Maffiózó banda. Német fogorvosnál kifizettem 300 eurót saját zsebből CT-re. amit az AOK szintén nem térített. Azért 700+ euró havonta a semmiért nem apróság. Most a kezemmel van probléma. Voltam már vele reumatológusnál, neurológusnál. Sz..-nak bele. Semmi vizsgálat. 1 röntgen volt. Legközelebb, ha Magyarországra megyek megint rohangálhatok orvos után. Melyik biztosítónál vagy hogy tizen euróért teljes vérképet csináltak neked?
2016. máj. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem érdekli. Ismertem egy-két olyan csajt aki modellnek is simán elmehetne és mégsem foglalkozott a fogaival. Sõt gimiben az egyik lány gyakran hangoztatta hogy néha napok telnek el úgy hogy nem most fogat meg hogy milyen büdös a szája. Viszon olyan szép volt hogy az a modelek között is nagyon ritka úgyhogy õ megtehette. Azt mondta akinek így nem kell az nem érdekli. Persze mindenkinek kellett még így is.
2016. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!