Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy német, modell kinézetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy német, modell kinézetű csajnak, hogyan rohadhatnak a fogai, mikor ott teljes gazdagság van?

Figyelt kérdés
Először azt hittem rosszul látok, haja festve, szemöldök kihúzva teljesen igényes, már-már picsäs. De a fogak..
2016. máj. 14. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Igénytelenség nem pénz kérdése...
2016. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy igénytelenség! Lehet örökletes betegség is. Vagy kalcium hiány, stb. A pénz nem mindenre orvosság!
2016. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Fogorvos megoldaná,, bármi is a baja....
2016. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Olyan volt, mintha az összes fogát megmarta volna a sav ilyen pöttyökben hiányoztak darabok.
2016. máj. 14. 20:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha őt nem zavarja, hogy ronda (amin pedig lehet változtatni( az igénytelen. Igénytelenség és lóvé között nincs összefüggés.
2016. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Istenem a sok szakértő... Attól még hogy "örökletes" (elárulom MINDEN örökletes - ezt hívják genetikának) nyugodtan elmehetett volna fogorvoshoz megcsináltatni, ugyanis a fogorvos bármilyen ilyen jellegű dolgot megold, képzeld ha nincsenek fogaid még azt is tud neked bevarázsolni , méghozzá szép fehéreket!

Ahogy már valaki mondta előttem az igénytelenség nem pénz kérdése

2016. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

El vagy tévedve. Egy porcelán 1000 euró. Egy implant 3000.

A német egészségügy (állami) rosszabbmint a magyar. Drága, cserébe semmit nem térít. Én mérnökként jól keresek, a maximumot fizetem a cégemmel közösbe kb 240.000 forint havonta. Neurológusra fél év a várakozási idő. Proktológus felírt egy 100 eurós gyógyszert, nem fizetik. CT-t nem fizetnek, fogat nem fizetnek. Vérvizsgálat 2 évente 1x cukor és koleszterin. Teljes vérkép saját zsebből 300+ euró. Persze kötelező a betegbiztosítás. Mivej jól keresek mehetnék maszekbe is. hová az általad említett kislány valószínűleg nem. Mivel ehhez kb. havi 5000 euró bruttó kell, az majd az átlag duplája. Annek + az a hátrány, hogy ha 60+ vagy az égbe mennek az árak. A nyugdíj +kicsi. Én is magyarországra járok fogorvoshoz. A német megfizethetetlen. Többen beszélnek németül a váróban mint magyarul, nem véletlenül.

2016. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyébként lehet, hogy bulimiás, és már annyit hánytatta magát, hogy a gyomorsav szétmarta a fogait, ő pedig egyszerűen szégyelli, vagy olyan súlyos a testképzavara, hogy képtelen felfogni, mit tett magával...
2016. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Durva, erre nem is gondoltam! A csaj amúgy talán 40-45 kiló. Ilyesmi volt: [link]
2016. máj. 14. 23:59
 10/12 anonim ***** válasza:

A migránsoknak is ennyi eszük van,hogy Németországban gazdagság van...

A tisztelt mérnők úr/nő ha nem vinnè tulzásba a dolgokat és nem hülyitenè a nèpet,azt megköszönnénk.

Egy általános vérvizsgálat ára € 15,23,a többit meg hagyjuk...

2016. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!