Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek izgalmas-e vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek izgalmas-e vagy inkább elítélendő a hármas szex vagy gruppen?

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképpen izgalmas, és nem ítélem el, de tartós kapcsolatra nem kellene olyan nő, aki ilyenbe belemegy.
2016. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Számomra ez két ember intim viszonya. De nem az én dolgom a másként gondolkodókat elítélni.
2016. máj. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem is izgat,de csak 2pasival,nő kizàrva
2016. máj. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nőkènt az 1-essel èttek egyet. Igzalmas,de pàrkapcsolatban kizàrt szàmomra.

Az meg egy màsik rèsze a vèlemènyemnek, hogy ìtèlkezni nincs jogunk màsok felett, szerintem max.nem èrtünk egyet...

2016. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem nagyon izgat a dolog.

Egyszer voltam csak 3-asban, ket pasi egy no felallasban, de barmikor belemennek ujra, ha lenne ra lehetosegem.

2016. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 B.lacko ***** válasza:
Imadom ket novel..azt is ahigy elvezi a no amikor szendvicsbe csinaljuk:)
2016. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pasi ként engem is izgat mondjuk két nővel, én nem törnék senki felett pálcát, nem tudom ha a párom ( ha lenne) és ő lenne az egyik és mondjuk az ő barátnője lenne a másik akkor maximum az érintene rosszul ha ők néha nélkülem csak egymással szexelnének. Lehet ez irigység féltékenység, mondjuk nyilván e miatt nem borítanám fel a kapcsolatot . Az is érdekes kérdés azért hogy mi lenne ha a másik lány valami miatt egy idő után jobban megtetszene. De azt mondom mindenki úgy szexeljen ahogy neki jól esik nyilván azért a gyerekeket senki ne rontsa meg és ne is erőltesse rá a fantáziáit másokra.
2016. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pasiként nem izgat, hogy osztozkodjak valakin. A 2 nő felállás meg semleges.
2016. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen izgalmas. A szex egy élvezeti forrás és nincs benne semmi elítélendő amíg felnőtt emberek kölcsönös beleegyezése alapján történik. A résztvevők nemétől és számától függetlenül nem elítélendő. Mi csináltuk hármasban a feleségemmel és még egy lánnyal és remélem, hogy néha a jövőben is fogjuk.
2016. máj. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eggyel egyet értek. Egyszer 2 csajjal (f-ként) nem lenne rossz.

De úgy ,hogy egy pasi is ott legyen áhhhh....

2016. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!