Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland? 20/L

Figyelt kérdés
Eddig csak egy sráccal voltam (ennek már 3 éve) ezért eléggé hiányzik az intimitás. Van egy pasi akit már kb 4 hónapja ismerek és eléggé jól kijövünk , plusz jól is néz ki. Nagyon kívánom őt de nem merek lépni így felé mert nem is tudom hogy megy ez. Milyen egy egyéjszakás és hogy vezessem rá hogy ezt akarom?
2016. máj. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak mond neki hogy ezt akarod hidd el örülni fog neki :)
2016. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás is olyan mint a többéjszakás, csak ennek nincs folytatása.

Próbáld rávezetni orálisan! Úgy hívják, hogy társalgás, illetve beszéd!

Ha nem jönne össze, írj nekem! f.

2016. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Konnyu dolgod van. Lanykent lehet konnyebb. Fiukent nehezebb. Dumalj vele. Kerdezd meg tole nincs e kedve egy kis kalandra. Akar menj el vele valahova mikozbe dumalsz es cumizd le. Lehet mar ott bele megy 😉😉😉. Ha nem sikerul irj ram 21/f. Eppen szabad vagyok.
2016. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szóban nem vagyok annyira jó..inkább mással próbálom majd rávezetni.
2016. máj. 14. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!