Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az, hogy itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy itt szinte minden lánynak volt már dolga 20cm vagy a feletti farokkal?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam a kérdéseket és válaszokat és a nagy részük ezt állította. Meg, hogy itt minden pasinak legalább 16 cm-es farka van. Én eddig 9 pasival voltan és egynek volt talán 20cm.28N
2016. máj. 12. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

12-23 cm között már minden mérettel volt dolgom. De elég sokat nyomott a fiatalkorom idòszaka, most 32 éves fejjel már nem a buli meg a szex jár a fejemben.


Azt tudom mondani hogy 15 cm alatt egyik sráccal swm tudtam élvezni, az is lehet hogy másnak meg pont ők akik paszolnak. Még egy érdekesség az hogy ezek a neten terjedő méret statisztikák nem valóságosak vagy az igazság elferdítése a cél? 4 db ferfival volt dolgom akinek 15-17 cm volt, 2 vel akinek nagyon kicsi és 15 nél többel akkár csak egy éjszakára akiknek 18 vagy nagyobb lehetett. Az igazi átlag sztem 18-20.

2016. máj. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9:

Igen, ezzel én is egyetértek. Azért volt már szinte minden nő 18-20 körüliekkel vagy felettiekkel, mert aki srácok ilyenek azoknak általában elég sok partnerük van az életben sokszor (nem feltétlenül csak a farokméret miatt, hiszen az nincs senki homlokára írva)

2016. máj. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
hát néztem a kommenteket és nekem 19 cm amit én tudok produkálni de nőnél olyan 20 is lehet és még csak csunya sevagyok de szűzvagyok és egyáltalán nem fekszek le sok nővel..
2016. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ez úgy lehet és úgy is van, hogy mind velem csinálta. :3 :D
2016. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13:

Persze, mivel a nők felszedésénél nem a farokméret számít.

2016. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sose értettem, hogy a nők honnan tudják így kívülről a volt/aktuális partnerük méretét..

Én sosem kérdeztem meg, egyrészt mert nem nagyon érdekelt, másrészt a használat a lényeg...

17/L

2016. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16-os, pont ugyanezen gondolkodtam, hogy itt minden csaj mérőszalaggal a kezében érkezik a randira, vagy zseni és szemmel tizedes pontossággal becsül?


Soha egyetlen pasitól nem kérdezte meg hogy hány cm, nem is érdekel. Egyetlen fiú volt akinél tényleg én sem éreztem semmit, tok ciki volt, de nem tehetett róla, mellette bena is volt. Volt egy másik pasi, akinek szintén nem volt túl nagy, de olyan szinten tudta kompenzálni hogy máig visszasírom, szóval majdhogynem tök mindegy mekkora.

2016. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!