Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harminc év feletti nők Szegede...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc év feletti nők Szegeden mennyire járnak el szórakozni vagy inkább már a családdal foglalkoznak esténként?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyi idős korra sok nőnek családja van. Ők többnyire elfoglaltak éjjel-nappal. Ritkán van szabadidejük önmagukra. Jellemzően, ha mégis tud saját magára időt lopni, az inkább akkor van, mikor a férj dolgozik, a gyerekek oviban, iskolában vannak. A kora este a családé, a későeste a párjáé. :-) /jó esetben/

Barátnők? A fiatalkori barátságok elkoptak az évek alatt. Mindenki éli az saját kis életét, ki erre, ki arra.

Munkahelyi barátnők? Felületes kapcsolatok. Velük elég a napközbeni csevegés. A ritka, szabad estéket nem velük szeretném eltölteni. Örülök, ha férjemmel eljutunk valahová negyedévente.

Általában családi programokat szervezünk, még rokonokkal, barátokkal is. Családi ebédek, mozi, színház, kirándulás, nyaralás. Mindent együtt csinálunk!


(halkan mondom: Én nagy családban nőttem fel, 3 tesóval, sok rokonnal, sok unokatesóval. Valahogy a mintát követtük szinte mind, és harmincas éveinkre mindenkinek saját családja van. Számunkra eléggé furcsa, ha valaki önszántából marad facér középkorára. Kolléganőim között is vannak harmincas szinglik, aki állandóan barátnőkkel lógnak, van aki máig együtt is lakik volt egyetemi barátnőjével Szegeden. Persze, nem leszbik, csak... Nekem ez nagyon furcsa!

Ők nem értik a mi világunkat, mi nem értjük az övékét)

45 N

2016. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!