Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kalandnál hogy van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kalandnál hogy van?

Figyelt kérdés

Egy egyéjszakás kalandnál csak aktus van vagy ott is van orál? Vagy esetleg csak gumiban megy az orál?

Mivel védekeztek?

Egyébként volt már olyan, akinek innen az oldalról volt?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. máj. 11. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Igy mellek kerdeskent leirnam ha nem gond :D hogy oral-al is el lehet kapni nemi betegseget? Pl ha a csaj leapol? :) mert azt hallotam, h szinte az egesz tablat el lehet kapni ._. De nem tudom mennyire igaz
2016. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs rá törvény vagy szabály, ami belefér
2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármi, amit szeretnétek. Nincs semmiféle szabály egyéjszakás alkalmakra.
2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gumiban orál :D.. olyna mint zokniban fürödni.

én a szüzességem egyéjszakásban vesztettem el. igaz h azóta is találkozunk :D meg van szex. de egy éjszakának indult az elején.

mi nem védekeztünk. ismertem egy ideje a srácot, bíztam benne. nem is lett gond.

ideges is voltam amiért nem védekeztünk. később kiderült h a saját önzősége miatt, avagy szűz voltam nem kap el tőlem semmit, és óvszerben rossz a szex.

azóta meg ha együtt vagyunk van gumi.

2016. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő. És igen, volt már innen.
2016. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyilván értem, hogy nincs szabály...

De aki belemegy, az nem fél, hogy összeszed valamit? Nem volt ez sohasem visszatartó erő?

2016. máj. 11. 22:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen szabályok. Szex csak gumiban, orál természetesen nélküle. Volt már innen is, bár nem egyéjszakás, azóta is összejárok velük. 20/L
2016. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát gyerekek azt csináltok amit akartok óvszer nélkül...de a barátnőm összeszedett orállal egy olyan HPV-t.hogy "szétrobbant a szája" és több helyen jelentkeztek szemölcsei. Évekig kezelésre járt és még most is ellenőrzésre. Tehát én csak óvszerrel szexelek,ha aktus,ha orál,jól kell csinálni és senkinek nem lesz rá panasz.-Nem is volt soha.
2016. máj. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne . Akkor egy éjszakàsnál is az orál csak gumiban? És a nyalàs?
2016. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyéjszakás kaland:


Mindenfajta orális élvezet gumi és védekezés nélkül megy.


Ha vaginális szexről van szó, ott van óvszerhasználat.


Ennyi.

2016. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!