Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erdemes emiatt ujjaznom magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes emiatt ujjaznom magam?

Figyelt kérdés

Maszturbalas kozben mindig a csiklomat izgatom. Egyszer-egyszer probaltam bedugni egy ujjam, de mivel nem ereztem semmit, abba is hagytam mindig szinte rogton.


Egy ferfi mondta nekem, hogy ha sokszor ujjazom magam, akkor elobb-utobb elvezni fogom es a penisszel sem lesz olyan problema, hogy nem erzek semmi elvezetet tole.


Ez igaz? Ranevelhetem a testem arra, hogy elvezze a behatolast? Nem akarom rogton leirni magam, hogy en is olyan lany vagyok, aki csak a csikloizgatas kovetkezteben tud elelvezni.


Eddig 1x voltam fiuval. A fajdalmon kivul semmit nem ereztem.


21L


2016. máj. 11. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Butsagot beszelt. Nem lesz erzekenyebb attol ha ujjazod magad.
2016. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az ujjazastol fogsz elmenni dorzsold tovabb maszirozd. Ennyi az egesz. Sokan nem mennek el attol ha dongetik. Stb stb.
2016. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolni nem árt . A partner is hosszú változatos előjátékot adhatna neked behatolás előtt . A mérete is és a lazultságod állapota is gond volt .
2016. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pszt! ***** válasza:

Ó szívecském az első pár sose kellemes :)

Úgy tudod élvezni az ujjazást, ha teljesen ellazulsz és kitapogatod magadnak a g-pontodat. Amikor megtalálod fura érzést fogsz tapasztalni, leginkább arra emlékeztet, amikor pisilned kell. Ettől persze nem kell megijedned. Az a legegyszerűbb ha mondjuk fürdés közben keresed. Én is így csináltam annak idején, még a mamutok kora előtt :)

Engedj meleg vizet a kádba, merülj el benne nyakig. Amikor úgy érzed már nem feszengsz akkor keresd meg. A felső hüvelyfaladnál lesz egy borsónál valamivel nagyobb gumócska, eléggé mélyen. Amint megtalálod már minden simán fog menni :) Persze ezt variálhatod csiklóizgatással is :)

25/N

2016. máj. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

érzékenyebb nem lesz, hiszen nem nőnek oda idegvégződések.

viszont amiatt mindenképp érdemes, hogy megismerd a testedet, így szexnél már könnyebben meg fogjátok találni mi az a póz, amiben nem fáj-élvezed :)

2016. máj. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!