Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érdemes masztizni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Henrietta1900 kérdése:

Hogyan érdemes masztizni?

Figyelt kérdés
Egyszóval önkielégítést végezni. Főként tapasztalt lányoktól várok választ.

2016. máj. 9. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

-nekidörzsölődsz valaminek ruhában-pizsiben :3 , pl fotel karfa, párnacsücsök.

-zuhanyrózsa :)

-valamivel birizgálod magad :D ujjad, toll, vagy akármi, légy kreatív :D


Ja, és ne a hüvelyedben nyúlkálj, hanem a csiklódat simizd :)


Jó szórakozást!

2016. máj. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

véleményem szerint a maszturbáció fő célja a tested megismerése, hogy tudd, mi hogy, hol jó neked. Mi nem tudjuk, hogy neked mi esik jól, és a saját tested mire hogy reagál, mert ami az egyik embernek örömet okoz, az a másik ember számára lehet kellemetlen is.

Ha mégis támpontokra van szükséged, akkor az első válaszoló véleményéhez csatlakoznék. A csiklód izgatásával próbálkozz.

Nekem személy szerint a "dörzsölős" módszer vált be, de ez nem garancia, hogy te is így tudsz a legkönnyebben elélvezni.

28N

2016. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha hozzányúlok mélyebben akkor az ég és fáj is. Hiába dörzsölöm ujjal kívülről az jó élmény, és miután benyúlok az meg fáj is. Túl mélyre meg nem akarok menni mert tartok tőle hogy elvesztem a szüzességem.
2016. máj. 12. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:
még nem maztiztam sosem, de erre gondolom rájöttetek.
2016. máj. 12. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!