Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért a közgazdászoknál van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a közgazdászoknál van az összes fullos csaj?

Figyelt kérdés

2 helyen dolgoztam. Mindegyik 10/10-es csaj közgazdászé volt.

Mindegyik hiú, egoista, beképzelt, nagyképű, betegesen figyel a testére és a ruháira (metroszexuális).

Ez kell nektek lányok? Mindig írják, hogy nem számít a munka/ fizetés. Miért nem jönnek össze a gyorséttermi dolgozóval vagy a villanyszerelővel?

Még a jó keresetű informatikus, mérnökök se kell nekik, mert az "kocka"



2016. máj. 10. 23:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem szak alapján választottam férjet. Szeret velem büszkélkedni,de nem a pénze vagy más miatt vagyok vele. Volt munkanélküli időszaka,amikor nagyon nem volt kilátása,akkor is vele voltam. Bennem ez fel sem merült,hogy a szakmáját is meg kéne nézzem egy férfinak. Becsületesen dolgozik,normális és tisztességes? (Igen/Nem valahogy itt már eldőlt ennyivel túlbonyolítás nélkül). Amikor összejöttünk nem egy álom munkája volt mondjuk úgy. Viszont nem értem a villanyszerelős példát. Kétkezi munka is tisztességes munka.


Kérdésedre a tömör válasz: Jó csajokat szedtek ossze,mert igényesek és adnak magukra (bár én helyes közgazdásszal nem találkoztam) vagy felszínesek az ő barátnőik (mindkettőjüket minősíti).

2016. máj. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon jól tudom, hogy férfiakról van szó.

Amúgy nagyon sok infós is lehet beképzelt, mert azt hiszi, hogy ő felsőbbrendű, mert meg tud írni egy programot.

A flegma, beképzelt, nagyképű stílus szakmától független.


És amikor azt írtam, hogy infós vagyok, és a barátom is, azt azért írtam, hogy lásd nem minden csaj a közgázosokért van oda.

2016. máj. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Még a jó keresetű informatikus, mérnökök se kell nekik, mert az "kocka"

Hát barátom jó nagyot tévedsz. Nem minden mérnök az a tipikus kocka (hosszú haj, szakad farmer, kinyúlt csíkos pulcsi, megjelenésre való teljes, vagy mérsékelt igénytelenség). Van ilyen, az tényleg keveseknek kell, de vagyunk bőven mérnökök akikről nem rí le elsőre, hogy kocka. Max, érdeklődési kört tekintve. Persze ha van sok lóvéd, de nem költöd, mindegy, hogy ki vagy, mi vagy akkor kisebb az esély. HA van és szívesen költöd, főleg a csajra, akkor lesz fullos. Szóval hülyeség, hogy csak a közg.-sek nyúlják le a jó sunákat. :)

2016. máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!