Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neki sok nekem kevés. Mi legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki sok nekem kevés. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A probléma a következő. A barátnőm 158 cm kis vékony 48 kg os lány. Én hozzáképest jól megtermett 180/85 vagyok. Ez probléma abból a szempontból hogy azt mondja hogy neki már a heti 2 alkalom is sok mert nagy és fáj neki. Nekem viszont nagyon kevés. Kellemetlen hogy reggeltol estig csak a szex jár a fejemben és fantáziálok és ez rányomja a bélyegét a hangulatomra és a munkámra. Mit tegyek? 24/f
2016. máj. 10. 15:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Öcsém... melléfogtál nem gyengén.
2016. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont nincs mit tenni, akkor tényleg egyszerűen sehogy sem illetek össze szexuálisan. Ez olyan dolog, amiről bár nem tehettek, de emiatt nem is fogtok tudni változtatni rajta. Vagy feladjátok az élvezetes és kielégítő szexuális életet mindketten, vagy nyitott kapcsolatban éltek, vagy szakítotok.
2016. máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!