Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Neki sok nekem kevés. Mi legyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki sok nekem kevés. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A probléma a következő. A barátnőm 158 cm kis vékony 48 kg os lány. Én hozzáképest jól megtermett 180/85 vagyok. Ez probléma abból a szempontból hogy azt mondja hogy neki már a heti 2 alkalom is sok mert nagy és fáj neki. Nekem viszont nagyon kevés. Kellemetlen hogy reggeltol estig csak a szex jár a fejemben és fantáziálok és ez rányomja a bélyegét a hangulatomra és a munkámra. Mit tegyek? 24/f
2016. máj. 10. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán keress magadnak olyan párt akivel összeilletek testileg is.
2016. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Cumi azért csak menne ha rávennéd nem?
2016. máj. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az orál nem a kedvence.
2016. máj. 10. 15:45
 4/12 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet. Kicsit magasabb barátnő, de én is kicsit magasabb vagyok. Az én méretem szintén nagy neki, de mivel óvatosan csinálom, benne van a heti 4-5, akár több alkalomban is. Kezdetben ő sem kedvelte az orált, de megbeszéltük, mostanra (bevallása szerint) szívesen csinálja.

Próbálj beszélni vele erről, talán megérti, és juttok valamire. Ezen kívül legyél gyengéd, ha hosszú, ne nyomd fel tövig, mert talán az a baj. Ő meg próbáljon ellazulni, és ne úgy álljon hozzá, hogy fájni fog, mert ilyen hozzáállással tényleg fájni fog.

2016. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Szakíts vele. Nem fog működni. Nálunk is hasonló volt a helyzet, a barátnőm szerencsére azt mondta hogy annyira nem fáj amennyire élvezi, meg jól tűri, illetve azt mondja már egyre kevésbé fáj. Gondolom tágul. Viszont ha nem lett volna hajlandó akkor nem működhetett volna.
2016. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. IGen, persze próbáld megbeszélni vele, de már eleve az hogy "Nem kedvence az orál" eléggé azt a beütést kelti hogy semmi hajlandóságot nem mutat a probléma megoldására.
2016. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a testméretekhez.

Sajnos sok nő aszexuális. Ha neked több kell, keres mást, mert hosszútávon ezt egy kapcsolat sem bírja ki, és csak mindkettőtöket frusztrálni fog.

2016. máj. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szóval a barátnődnek nem az a baja, hogy nem akar szexelni, hanem az, hogy veled nem élvezi... Esetleg ezt kéne felfognod, és gőzerővel azon dolgoznod, hogy ne okozz neki fájdalmat... A testalkat, testmagasság nem függ össze a méretekkel, így simán lehet, hogy a barátnődnek nem azért fáj és túl nagy a farkad, mert valóban hatalmas a méreted és ő pedig extrém mód szűk, hanem azért, mert nem fordítasz rá kellő figyelmet és nem izgatod fel eléggé... A hüvely rugalmas, ki tud tágulni, meg tud nyúlni, de ehhez kellő mértékű izgatás szükséges, kézzel-szájjal-mindenhogyan... Ha a barátnőddel foglalkoznál eleget, akkor nem fájna neki a szex... Így nyilván nem kívánja, nem akar többet, hiszen te sem akarnál többet abból, amiben szenvedsz.
2016. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy sokat segítene az is, hogyha a barátnőd néhanapján elélvezne...
2016. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8 as kb minden aktus előtt kinyalom úgy hogy elmegy hüvelyre és csiklora is. Szoval itt a meret a baj nem a hozzaallas
2016. máj. 10. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!