Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogosan esett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esett rosszul nekem az alábbi szituáció?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nem komoly a kapcsoltunk, csak olyan "kúrópajtik" vagyunk de már elég régen. Nemrég elmondtam neki egy bensőséges szexuális fantáziámat, és megkértem, hogy ha nyitott rá, akkor valósítsuk meg együtt. Ő kicsit kétkedve fogadta, azt mondta meglátjuk, lehet róla szó. Aztán következő alkalommal vidáman újságolta, hogy ő közben már meg is valósította a dolgot egy másik lánnyal és milyen jó volt. Nekem ez kicsit rosszul esett...Ti hogy reagáltatok volna?
2016. máj. 9. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy kapcsolat, azt csinál amit akar.

Vállaltad, hogy a r_banca leszel, vállald ennek a következményeit is.

2016. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi az amit ő szeretne és te nem vállaltad még be neki? Na ezt csináld meg mással aztán szépen meséld el a legapróbb részletekig neki.
2016. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát a 11 kicsit nyersen fogalmazott, de amúgy igen...

Aki nem tudja teljesen az érzelmeit kizárni egy szexkapcsolatból, az ne menjen bele ilyenekbe.

2016. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Pff. mondd meg neki h kipróbáltad a hármast egy másik fiúval. Legközelebb esetleg ott lehet, hogy felsz . pkodja a másik srác farkát, aztán végignézheti az eseményt max. Egy ilyentől tuti lehidal. Néha kicsit dominánsan kell kezelni az ilyesmi srácokat
2016. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jogosan esett rosszul. amúgy miről fantáziáltál/sz ?
2016. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!