Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szeretitek, ha a lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szeretitek, ha a lany irányit neha a szexben (szituacio)!? Elso sorban Fiuk valaszara varok!

Figyelt kérdés
En szeretNÉM NEHA a baratomat "meglepni". Mondjuk csak igy hirtelen a falhoz szoritani hevesen lesmarolni es mar gombolni is a nadragjat es leszopni meg utana ledonteni az agyra es a farkaval jatszani eloszor, aztan lesz*pni es utana beleulni a farkaba, kozben lefogni a kezet esetleg a mellem a szajahoz nyomni?! Mi a velemenyetek nektek tetszene?

2016. ápr. 9. 21:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A vegerol lemaradt, hogy 18 eves lany vagyok :)
2016. ápr. 9. 21:09
 2/16 anonim ***** válasza:
18%
:O
2016. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Naná h tetszik mindenkinek :)
2016. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, hogy van, akinek ne tetszene...
2016. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfinak ez túl szép hogy igaz legyen..
2016. ápr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De ez nem riaszto egy fiunak? :/ meg amugy o iranyit mindenbe es azert se tudom, hogy jo otlet-e?
2016. ápr. 9. 23:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van akit igen, ismerek egy ilyen, legalábbis ezt állítja de az én megérzésem hogy erre vágyik legjobban.


Engem speciel t e l j e s e n "levesz" a lábamról az ilyen hozzáállás, szanaszét kefélném aztán szenvedélyesen szét szeretkezném, aztán újra megkefélném azt aki ilyet mondana barátnőmként és aki így fogalmazza meg mint ahogy te.

2016. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet és persze hogy bejön ha a lány veszi át az irányitást! Az meg pláne ha kicsit durvább vadabb!
2016. ápr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

isteni :)


24/f

2016. ápr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönne. Mindig jó ha a lány aktív és kezdeményez a szexben. Szerintem ne fogd vissza magad, kapd el és facsard ki😊
2016. ápr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!