Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mitől élveztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől élveztetek eddig a leghatalmasabbat és kb. mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a válaszokra. Egy lány nem rég azt mondta hogy eddig nyelvezéstől élvezett a legnagyobbat, de van aki pénisztől, van aki vibritől

2016. máj. 8. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Kb. időt sem szokás nézni. Kit érdekel? Addig csinálja normális ember, amíg élvezi, vagy bírja. Mitől jobb az neked, hogy fél, 1 vagy 3 óra egy menet? Hm, okostojás?
2016. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Okostojás szerintem te abszolut nem fogtad meg a kérdést!!!
2016. jún. 7. 21:29
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... nekem ujjazástól jobb, mint rendes szextől, de rendes szextől is szuper :) Csak olyankor félek, hogy ő is pont akkor élvez el, és nem akarom h bennem menjen el...
2016. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer egy groupenben amikor ket farkat dugtam magamba, meg amikor elutazott a baratom es megleptem a repteren es a lanywcben volt egy raktar szeru es 1 oras menetben nagyon oda tette magat
2016. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
nyalás:)
2016. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy dildótól, magamnak csináltam, éppen masztiztam, majdnem egy órán keresztül, különböző pózokban, imádtam, azóta se volt olyan élményem.
2016. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kiemelkedő élevezésem volt eddig.

Az egyetlen egyájszakásomon történt egy volt osztálytárammal (akiért már régen is oda voltam de akkor mindkettőnknek kapcsolata volt) osztálytali után.

Annyira kívántam,úristen....jó párszor elmentem,de az első az annyira mély és hosszú volt,hogy konkrétan azt hittem elájulok.(aktus közben volt)

Maga az orgazmus nem is tudom kb 8-10 mp lehetett, a szex meg kb fél óra volt.

26/N

2016. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

69 közben amikor éreztem, hogy hamarosan orgazmusom lesz, rá guggoltam hátulról a farkára, ő felült és játszott a melleimmel.

Én izgattam a csiklóm, közben csak lassan és érzékien lovagoltam.

Nem tudom mennyi ideig tartott, csodálatos volt. Együtt élveztünk.

2020. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!