Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk ha eléveztek ez egyenlő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ha eléveztek ez egyenlő azzal hogy élveztétek is a szexet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 3. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A szexet lehet élvezni anélkül is, hogy valaki elélvezne. De jó esetben, ha elélvez a férfi, akkor a szexet is élvezte
2016. ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aperitif ***** válasza:
Erekció, ejakuláció, orgazmus. Ez három különböző dolog, ami szerencsés esetben együtt jár, de nem feltétlenül.
2016. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2016. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Abszolút nem. Elélvezés és elélvezés között is van különbség valószínűleg nálad is. Mint ahogy nőknél, férfiaknál is létezik olyan, hogy már elélvezés nélkül is nagyon kielégítő, de azért ritkább, a férfiak elég spriccelés fókuszúak :)


Illetve - bár ez inkább csak rám vonatkozik - én multiorgazmusos vagyok, azaz sokszor el tudok élvezni egy menetben. Ez azért jó, mert élvezésről élvezésre egyre magasabb csúcson vagyok, így az első élvezés (ha egyben az utolsó is) az sokszor hiányérzetet hagy bennem - lehetett volna sokkal több/jobb is.


28/F

2016. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem egyenlő. Hiszen az elélvezés, az fizikai reakció. Volt egyszer egy barátnőm, aki kajakra betegesen sokat akart szexelni (akár hiszitek, akár nem, kellemetlen tud lenni, amikor tök mindegy hol vagytok, mit csináltok állandóan rád akar mászni, és nem érti meg, hogy bizonyos helyzetekben nem lehet), na szóval vele volt olyan, hogy csak dugtam csak dugtam, és nem élveztem, de a végén persze elélveztem, de ettől még nem volt jó.
2016. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!