Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A második alkalom is fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második alkalom is fog fájni? Lehet valamivel segíteni? 18/L

Figyelt kérdés
Pár napja feküdtem le először a barátommal, már 9 hónapja együtt vagyunk és végig várt rám, sajnos nem voltak jó tapasztalataim petting terén de türelmes volt. Este 10 körül kezdtünk összemelegedni, lassan-lassan egy-két ruhadarab lekerült, aztán megujjazott, és ki is nyalt. Elmentünk fürdeni, majd vissza az ágyba és folytattuk a csókolózást, nem tudtunk betelni egymással. Hajnali 3-4 körül jutottunk el oda hogy megpróbáljuk, az első próbálkozás sikertelen volt, felvette a gumit és azonnal lankadt neki, azt mondta mindig ez van és emiatt utálja. Itt nagyon rossz kedve lett, hogy elrontotta az első igazi tapasztalatomat én pedig mondtam hogy engem ez nem érdekel. Kicsi pihi után folytattuk, újra teljesen bemelegedtünk már mindenhol kényeztettük egymást ez már 4 óra után, és újra megpróbáltuk. Amikor behatolt rettenetesen fájt, meg is állt de annyira rossz volt hogy kértem vegye ki és elsírtam magam, pedig tényleg nem szoktam. (nem véreztem) Gondolom nagyon izgultam hogy milyen lesz, hiába akkor a tudatomban az volt hogy akarom. Utána nagyon sokszor újra próbáltuk, hogy betette elkezdett mozogni lassan de minden lökés végén belém nyilallt a fájdalom, nagyon nagyon rossz volt. Az emlék, élmény gyönyörű, nem is lehetett volna jobb hangulat, annyira figyelt rám végig hogy mit reagálok és ha látta hogy baj van, egyből segített, nagyon őszinte volt az egész. De azt a fájdalmat nem szeretném újra átélni. Azt mondta ez sajnos ilyen, még fog is fájni de aztán egyre jobb lesz és lehet hogy azután és fájni fog néha. Valaki van hasonló tapasztalatokkal? Tudom, hogy egyénfüggő, csak kíváncsi vagyok ki hogyan élte meg ezt. Esetleg lehet valamivel segíteni, például egy másik pozíció? Úgy csináltuk, hogy én a hátamon, a fenekem alá egy párna volt rakva és megemeltem a lábaimat hogy jobban hozzám férjen. Esetleg valami jóga póz? Ami segít előtte jobban ellazulni? (Jógázok, de az oktatómtól nem igen merek ilyet kérdezni.) A petting időtartamával és minőségével nem volt gond, meg az egymás iráni érzelmeinkkel sem. Előre is köszönöm.
2016. máj. 7. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendesen benedvesedtél?
2016. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Lehet, h az első 10 is.

Nem tudom, nálunk az exemmel hasonló volt, olyan 1 hónap lett kb, mire elkezdte élvezni a szexet.

26/F

2016. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vegyetek síkosítót, az csak segíthet.
2016. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

petting legyen előtte, rendesen nedvesedj be :)

meg különböző pózokat lehet próbálgatni, lehet van, ami kevésbé fáj :)


Meg lehet nem hajnalok hajnalán kell csinálni, amikor atomfáradtak vagytok mindketten :DD

2016. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jo eg tobb oran at csak kenyesztette. Micsoda este lehetett. Eleg szuk lehetsz odabent. Probalkozzatok legalabb tagulsz.
2016. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyetek sikositot mindenkepp, szerintem az is el fog lazitani, mert biztos lehetsz benne, hogy minden ugy fog csuszni amennyire csak akarod, pluszban pedig lazitsd magad a gondolattal, hogyha ez ennyire fajna, akkor nem imadnak a nok is:). Az elsore en is igy emlekszem hogy ki kellett vennie annyira fajt pedig hasonloan szep helyzet volt. Utana pedig egyszeruen megszokod es mar jo is lesz az az edes fajdalom ami feszit az elejen:)
2016. máj. 8. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már túl sok idő a pettinghez. Amikor érzed, hogy nedvesedsz sztem utána nem kell tovább várni, egy idő után leáll a termelés ha nem történik semmi. A síkosító jó ötlet. Elsőre teljesen jó az a póz, amivel próbálkoztatok, szerintem nem kellene mással. Meg valószínűleg annyira stresszeltél, hogy nem engedted el az izmaidat, hanem befeszítetted.
2016. máj. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!