Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha rá vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rá vagyok izgulva valakire?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, már nagyon rég óta odavagyok egy pasiért akit minden nap látok. Miatta elkezdtem kívülről változni, sminkelni, csinosan öltözni stb. Sokszor gondolok arra hogy lefeküdjek vele és vágyok rá. Néha ezért lelkiismeret furdalásom van mert nem akarok k*rvává válni. Nem csak a testére vágyom, szerelmes vagyok csak a szeretkezésre is sokat gondolok. Ez normális dolog?
2016. máj. 7. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez tejesen normális dolog,ezt nevezik szerelemnek.:)21/L
2016. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

A külsején kivül bármit tudsz róla? Esetleg beszéltetek már egy szót is?

A, meghódítod, és mindenki elégedett.

B, megkap egy estére, aztán elégedetten távozik.

C, nem csinálsz semmit, elfelejted.

D, találsz még most vki mást, aki jobban vonz.


Sok sikert!

26/F

2016. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Annyira oda vagyok egy férfiért ,mintmég soha senkiért. Teljesen belézúgtam,elvaràzsolt. Nem tudom mit tegyek. Itt még jön pluszba,hogy az illető nős. És ez annyira fàj,de tudom az agyammal ,hogy sose lesz köztünk semmi,de a szìvem mélyén reménykedek.
2016. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Észre vett már? Tud róla, hogy bejön neked?

Teljesen normális dolog!

Próbáltál már kezdeményezni?

2016. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem merem bevallani neki hogy szeretem. Nagyon rég ismer és ha eddig nem tetszettem neki lehet ezután se fogok:(
2016. máj. 7. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne bevalld neki, hogy szereted, hanem lassan közeledj felé, beszélgess meg ilyesmi, idővel kapcsolni fog ha nem vagy túl ügyes az érzelmeid elrejtésében.
2016. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ferdzso83 válasza:
pedig ilyen beállítottsággal azzá fogsz válni, idő kérdése... :D
2016. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális!
2016. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!