Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az utcán nem nézhetek egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán nem nézhetek egyszer úgy valakire rá, h. ne legyen értelmezve?

Figyelt kérdés

Engem ez idegesít, épp arra néztem..

Mért nem a 3.nézéstől kezdődik legalább az értelmezgetés..?

A nők is azt hiszik ha rájuk nézek véletlenül, h.azért néztem mert ők milyen szépek..bár higgyen mindenki amit akar:)

Kívülálló szeretnék lenni ebből a lesegetésből..:)

ja az meg a legjobb amikor egy abszolút nem helyes pasira ránézek aki a csajával megy és akkor a csaj meg les szúrós szemekkel, nekem ez olyan nevetséges..ezzel nem tudok azonosulni és nem is akarok:)

Van egyébként erre valami íratlan szabály, mert nem vágom ezeket:)?


2016. márc. 30. 01:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha valakire ránézel, ő ezt észreveszi, és te észreveszed hogy észrevette akkor feltételezem megvan a szemkontaktus. Az pedig egy más kategória mint a ránézés.

Én srác vagyok, ha megyek a városban az utcán, minden szembejövőnek belenézek a szemébe, van, hogy azért, hogy idegesítsem őket, van, hogy azért, hogy vidámabbá tegyem a napját, ilyenkor közben szoktam mosolyogni.:)

A véletlen szemkontaktus nem tart tovább egy másodpercnél, de akkor sokat mondtam. A legtöbben felet se bírnak idegennel. Ha fenntartod, akkor az "értelmezve" van. Ha pedig mosollyal párosul, akkor azt flörtnek hívják, legalábbis a legalapabb változata.

Ha idegesítenek ezek a dolgok, került a szemkontaktust. Ha nem bírod megállni, hordj napszemüveget. Azt meg sz*rd le ki mit gondol rólad.

2016. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!