Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez tényleg igaz lehet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igaz lehet, vagy egyáltalán normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Elkezdtem rendezni egy sraccal és lefekudtunk és azt mondja hogy valtoztassak a szexuális eletemen mert ez neki nem tetszik.Amikor lefekudtunk beteg is voltam amit ő nem értett meg illetve nem bírtam másfél órán keresztül szexelni.Oralisan és kenyeztettem meg vertem is neki. Az ő válasza aztán neten keresztül az volt hogy ő is ki tudja verni magának :(

Én azért úgy érzem elég aktív voltam..


2016. máj. 6. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodom, vajon régebben is volt ennyi h@lye?
2016. máj. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, másfél óra. Egyébként a pasi egy tahó. Mondd neki hogy akkor verje magának és hagyd ott a fenébe. Ne hagyd hogy így bánjon veled.
2016. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Omg "ő is kitudja verni"

Azért ez... xd


Ne is foglalkozz vele.


Mondjuk foglalkozz olyanokkal akiknek nincs kezük.

2016. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy neked hány orgazmusod volt az együttlétetek alatt? És neki?
2016. máj. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Neki egy se de fel se állt neki rendesen meg akkor se amikor bedugta. Nekem talán egy kettő volt de nem a farkatol
2016. máj. 6. 10:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Meg olyat ír hogy ő nem fog olyan lánnyal összejönni aki a szexbe nem tud lépést tartani vele
2016. máj. 6. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Próbáld velem
2016. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

De kis b..zi

Ha neki nem áll fel, akkor mit akar?

39f

2016. máj. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor elképedek, hogy a lányok hogy képesek olyannal egyáltalán szóbaállni, aki le sem szarja őt.
2016. máj. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor tudnék objektív választ adni, ha tapasztalatból ismerném a szexuális aktivitásod :-P (Mondjuk velem is nehéz lépést tartani :-D)


A pasi egyébként tényleg tahó. Mi az, hogy nincs tekintettel rá, hogy beteg vagy? Meg mit szólogat be? Verje akkor magának a a puha p.csét ...

2016. máj. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!