Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális dolog, ha egy pasi azt mondja, hogy én csábítsam el?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem offolom az illetőt. Nekem ez túl sok és fordítva kellene legyen. Vagy a mai világban tényleg ennyire megfordultak a dolgok?

2016. febr. 1. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy milyen a mai világ, attól, még nem kötelező vele azonosulni.

Pl. láthatod, hogy egyes csajok felnyírják a hajukat, te fel fogod nyírni, csak azért, mert ez a "divat"? (Bocsánat, ha valakinek ez tetszik, de ez csak az én véleményem, amit írtam.)

2016. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Papucsok, alacsony tesztoszteronszintű férfiak, lúzerek mindig voltak és lesznek.


Fiatal férfiként mondom, hogy az az egészséges és normális, ha a férfi csábítja el a nőt, ha a férfi kezdeményez a nőnél, ha a férfi dominánsabb az ágyban a nőnél.


Mondom ezt úgy, hogy van rengeteg rinyapina típusú fiú ismerősöm, akik elmondhatatlanul lúzerek a nőknél. Férfi = Aktív. Nő = Passzív. Férfi = Behatoló. Nő = Befogadó. Férfi = Kezdeményező. Nő = Döntő, Elfogadó-Elutasító.


Ha ezeket egy férfi nem bírja felfogni, akkor mehet rinyapinafalvára játszani a papucsot vagy találni 100-ból 1 olyan nőt, aki megfelel neki. Hihetetlen mennyi férfi nem képes tököt növeszteni és férfiasan viselkedni.

2016. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Titusztitusz ***** válasza:
Nem értem hogy miért ne lenne az álltalad említett dolog normális...Teljesen normális egy ilyen szitu...
2016. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2. :D
2016. febr. 1. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Elcsábítani nem kell, de azért segít a dolgokon ha nem csak ülsz kukán, és várod, hogy szórakoztasson.
2016. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, de Ő konkrétan azt várja, hogy egy nő csábítsa el, mert van ám önbizalom!
2016. febr. 1. 15:18
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Nézd fordítva a dolgot...TE valami önbizalomhiányos valaki vagy, aki NEM ÉREZ MAGÁBAN se tehetséget, se kíhívást ahhoz, hogy "elcsábítson" egy férfit vagy mi? Ennyire nem bízol a női vonzerődben, tehetségedben?
2016. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De igen. Viszont nekem az a normális, ha egy pasi udvarol. Ilyen az értékrendem.
2016. febr. 1. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Titusztitusz!


Itt nem a női vonz és csáberőről és a kérdező önbizalomhiányáról van szó, hogy ő ezek használatával ne tudná elcsábítani (egyébként már el van csábítva a pasi, különben nem hiszem, hogy beszélgetnének, tetszik a srácnak a kérdező). Hanem arról, hogy a pasi ELVÁRJA, hogy a kérdező csábítsa el, mert azt hiszi a pasi, hogy csettint egyet, és a kérdező máris ugrani fog és azt teszi, amire a pasi utasította.


A kezdeményezés a pasi dolga! Még mindig!

2016. febr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Titusztitusz ***** válasza:
44%
Kedves 9-es...Én azért nem állítanám olyan biztosan, hogy a "préda" becserkészése "még a mai világban is" a férfiak dolga lenne...Én merném állítani gazdag élettapasztalatok után, hogy ez szerintem sohasem volt így, és ma sincs így...Szerény meglátásom szerint amióta világ a világ, ELŐSZÖR mindig a nő "csábít", és kelti fel a figyelmet maga iránt, a férfi pedig legfeljebb ERRE A CSÁBÍTÁSRA MOZDUL RÁ...
2016. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!