Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor most jó-e, ha szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most jó-e, ha szexuálisan vonzom, vagy nem?

Figyelt kérdés

Alakulgat a kapcsolatom egy pasival, még csak most ismerkedünk. Nagyon szimpatikus nekem, tudom, hogy én sem vagyok neki közömbös. Sokszor dicsér, hogy csinos vagyok, de azt is mondta már többször, hogy jó velem lenni, szeret velem beszélgetni, jól érzi magát a társaságomban.

A minap azt mondta, izgatónak talál, és látom is rajta, hogy van benne szexuális vágy.


Amikor ezt mondta, megszólalt bennem a vészcsengő, hogy mi van, ha csak lefektetni akar...... De amúgy az is természetes, ha egy nő szexuálisan is vonz egy férfit egy kapcsolatban, nem? Tehát az sem lenne jó, ha szeretne ugye velem beszélgetni, de szexuálisan nem vonzanám, mert az akkor csak szimpla barátság. Ahhoz, hogy kapcsolatról beszélhessünk, szükség van szexuális vonzódásra is.


Ti hogy gondoljátok?


Hogy bizonyosodhatnék meg arról, hogy nem csak lefektetni akar?!


2016. máj. 5. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Istenem...
2016. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. máj. 5. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Fu b**zod, neked nem tudom milyen logikad van, de nem atlagos
2016. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd, megbizonyosodni igazából nem tudsz, egy-két hapsi félelmetes dolgokra képes a szexért, még azt sem mondhatnám,hogy húzd el amíg tudod hátha megunja,mert van amelyik több hónapot is vár a szexre. De talán ha ennyit hangoztatja lehet,hogy arra hajt. Ki tudja?
2016. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mi a baj a kérdéssel és a logikámmal! Sok GYK-es tanácsot olvasgattam már itt, amik általában arról szólnak, hogy ha egy pasi a külsőd is dicséri, vagy szexuálisan vonzónak tart, az csak szexet akar.


De egy jó párkapcsolathoz az is kell, hogy szexuálisan is vonzódjon, nem??!!

2016. máj. 5. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
De b**zod, ti mar mindent belelattok ebbe az egeszbe. Ha lelegzik, akkor is lehet csak szexet akar
2016. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Röviden,tömören:igen,jó ha vonzod.

Na most hogy mit akar? Hát pl egy szerelmi kapcsolat része a szex,hogy csak ennyit akar-e tőled,azt nincs honnan tudd. kb ennyi.

2016. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!