Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet azt észrevenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet azt észrevenni, hogy egy pasi nem csupán szexuálisan tart vonzónak? 20L

Figyelt kérdés
Csak máshogy néz egy olyan csajra, aki számára csupán egy "húsdarab" és aki tetszetős, szép, de nem csak megd*gná.
2015. nov. 1. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
wut?
2015. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%

Hát ha okos, akkor nem mutatja. Én például nagyon kedves, figyelmes vagyok a lányokkal, hogy nehogy azt gondolja, csak szexre kell.


Szex után azonban hirtelen megváltozom, és megmondom neki, hogy csak szexuálisan vonzódtam hozzád, itt a kapcsolatunk véget ér.


Összefoglalva: Ha okos a pasi, nem fogja magát lebuktatni. Ha egy amatőr, akkor dugás előtt leleplezi magát, hogy egy szélhámos.

2015. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Gratulálok a női logikádhoz. :D

De, mindjárt levezetik neked, hogy van "csak húsdarabos" nézés, van "húsdarabnak, de akár barátnőnek is elképzelhető vagy nézés", meg van a csak "jegyességi nézés"

2015. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát az illető csak bámul, meg néz, meg figyel... Beszélgetni egyszer beszéltünk, de azt is én kezdeményeztem. Bár az csak ilyen "bocsi, hol van az X utca?" típusú csevej volt.
2015. nov. 1. 21:03
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha mélyen belenézel a szemébe akkor láthatod. Ha vad perverzitást látsz benne, és folyton lekacsingat a melledre és a se..edre, akkor csak d.n. akar.
2015. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Édes jó istenem mintha 14 éves lennél :)

Csak a nézéséből nem. Majd a szex után kiderül.

2015. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Butaság amit a 6-os ír. Azt akkor is megtesszük ha nem csak azt akarjuk, az amolyan alapdolog.
2015. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21:07:


Te tiszta buta vagy. Ez nem így működik. Mondom: egy okos pasi nem fogja magát lebuktatni!! Én rólam például minden lány meg van győződve, hogy komoly kapcsolatot akarok, csak szex után derül ki, hogy csak a kefélésre hajtottam. Szóval ne vezesd félre a kérdezőt, mert hülyeséget írsz.

2015. nov. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén érdeklődik a dolgaid, hobbijaid, jövőképed, terveid iránt, fontos neki a véleményed. Aki csak megdugna, az ezeket leszarja. Az őszinte érdeklődést pedig nem lehet 1-2 randi után kiszűrni, ahhoz valamennyire meg kell ismerni a másikat. Szóval egy nézésből, ezt sosem fogod azonnal tudni, ilyet ne is remélj. Jó emberismeret kell, ahhoz pedig sok csalódáson és az ösztönök kifejlesztésén keresztül vezet az út. Akkor már majd felismered az ŐSZINTE érdeklődést, ami nem csak megjátszás.
2015. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha te kezdeményezted a beszélgetést, ergo te nyomultál rá, szinte biztos hogy egy rib...nak fog tartani és csak kihasználna! Hihetetlen hogy a mai csajok azt sem tudják hogy hogyan kell felhívni magukra a figyelmet! Nyomulnak ész nélkül, semmit sem elérve vagy éppen pont az ellenkezőjét elérve annak amit akarnának...
2015. nov. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!