Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tanárom felesége?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárom felesége?

Figyelt kérdés

22 vagyok, autószerelőnek tanulok. A gyakszi tanárom 40 körül van. Ma bejott hozzá a felesége aki feltűnően fiatal volt és persze baromi jól nézett ki.

Megkérdeztük a gyakszi tanárt hány éves a felesége, Kiderült hogy 26 :D


Rákerestem FB.-on és visszajelölt.

Nagy hülyeség lenne ráírni valahogy és kicsit nyomulni?

Igazi nagy vadnak tűnik a csaj, tudnék vele mit kezdeni :)


2016. máj. 2. 13:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Menj rá , biztosan rád vár ,mert a prolik így viselkednek .
2016. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én is tanárfeleség vagyok, 25 éves, igaz a férjem 28.

Hogyha a hölgy helyében lennék, akkor is lenne bennem annyi tartás, hogy akkor sem csalnám meg a férjemet az egyik diákjával, hogyha te lennél Mr. Universe. Nem hoznák sem rá, sem magamra ekkora szégyent.

2016. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi. Az hogy visszajelölt nem azt jelenti, hogy akar tőled valamit, csupán annyit, hogy megadja a neked nem járó tiszteletet, és visszajelölt, mint a férje tanítványát. Tapasztalat.
2016. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nőre hajtani, akinek ismered a párját iszonyat etikátlan. Most kiveszett belőled minden tisztesség?
2016. máj. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem náluk ez már lerágott csont lehet, gondolom minden második diákja meghúzná a feleséget. Végül is beállhatsz a sorba, reménykedve, hátha majd pont miattad fekszik hanyatt, de nem hiszem, hogy különösebb figyelemmel fordulna a diákok felé úgy, hogy tudja, mindegyik megk*ná. Tudod ez egy jó nőnek egy idő után kib*szott unalmas és mindennapi, ó, csak nem megint meg akarnak d*gni? Főleg fészen irosgatással nem fogsz kitűnni a sorból. Szóval szerintem felejtős a dolog, de te tudod.

24l

2016. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Eleve nem értem egy 26 éves nő mit keres egy 40x éves mellett. Hogy mehetett hozzá feleségül.

Ilyen nő lennék minden héten mással kef..nék.

2016. máj. 2. 18:36
 17/24 anonim ***** válasza:
Igazi éretlen suttyó vagy akinek marad a f*z verés.
2016. máj. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

12-es vàlaszoló vagyok.

Azt keresi egy 26 éves nő egy 40 éves oasi mellett, amit egy huszonéves suttyó mellett nem talàl meg, természetesen tisztelet a kivételnek! Van olyan, a férjem is az.

2016. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Éretlen suttyó vagyok? És miért? A korom miatt?

Ugyan már, kortól függetlenül megdu..ná akárki. Az hogy pont a tanárom felesége csak pech.

2016. máj. 2. 21:02
 20/24 A kérdező kommentje:

Na ja, kb az összes srác azonnal rámozdult miután láttuk.

Nem hiába nem hozta be még eddig a gyakszi tanár közénk :D

2016. máj. 2. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!