Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ültök a buszon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ültök a buszon, veletek szemben egy srác. Mit néztek meg rajta leginkább?

Figyelt kérdés
2016. máj. 1. 19:28
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
44%
A zsebét. (Hogy milyen vastag lehet a pénztárcája.)
2016. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%
arc és test
2016. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
71%

az arcát, szemét, ez a legfontosabb :D

aztán egészben őt, az "alakját", stílusát.


ha van valami különleges dolog rajta (mondjuk valami együtteses póló) vagy olvas valamit, akkor azt nézem :D

2016. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Semmit:D
2016. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
A kéz/kar tényleg nagyon fontos lehet, ahogy írták előttem is, ha kidagadnak az erek a karján, az szexi. A kézfejnél pedig nekem kifejezetten tetszik ha valakinek hosszú ujjai vannak, meg "hosszabb körmei", értem ezt úgy, hogy rövidre van vágva, de maga a körömlemez hosszúkás. A körömrágók kifejezetten taszítanak
2016. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Leginkább az arcát, haját, meg úgy összességében.
2016. júl. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

Az öltözködését, hogy mennyire igényes. A kisurgárzása és hogy mivel foglalkozik (az szimpatikusabb aki könyvet olvas, mint aki telefonozik)

19/L

2016. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
42%
Azért nézik meg pl. a kezüket,mert ha kérges vagy sebes,akkor az csóró,azaz kuka.Nekik az igényes buznyákok kellenek vagy a kigyúrt idióták,akik telebaxták magukat szerrel.
2016. szept. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Arc.

Nekem is tetszenek a férfi kezek, de azért ez alapján még sohasem ítéltem el senkit. Kivéve, ha meglátom, hogy borotválja a kezét, vagy urambocsá' ki van lakkozva a körme :D

2016. szept. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Az ember nem nézegeti csak úgy a többit, azokra néznek akik bejövősek vagy épp az ellenkezője (vagy a köcsög művész lélek karatert rajzol rólad s előkapja a ceruzát xD - voltam már úgy, megszállt az ihlet.)


Az arc, azon belűl a tekintet, állkapocs vonala, haj (utálom a mostani ecset/seprű hajakat) hossza legyen olyan amibe bele lehet túrni, nyak (nem szeretem ha egy pasinak egybe nyaka van vagy tokája- számomra visszataszító), testalkat, a kéz - számomra nem mindegy milyen kézzel nyúl hozzám valaki (volt hogy lánynak is odaszóltam moss kezet így nem kezelek le veled)nem csak pasi de nőről is elmondható az igénytelenség... (mondok egy erős pl- t : Piszkos kézzel szex alatt pfejj, köszi nem..., de pl étkezésnél se guszta)

Testalkat számomra vékony s magas.

Stílus inkább az elegánsabb vagy vadabb. Hahah igen a lányok is nézik a pasik fenekét xD

S a nők/lányok nagyrésze felmérés alapján is szeretik az olyan hajhosszt amibe bele lehet túrni.


Persze akkor néz meg egy nő így egy pasit kiszemeli. Anno jól meglestem a jelenlegi párom xD (lassan 5éve )


S kiderült, hogy tudat alatt a fekete hajú pasikkal jártam leginkább><

2016. szept. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!