Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek milyen a tökéletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen a tökéletes ember? 👤

Figyelt kérdés

Hogy nez ki??? Esetleg a nektek tetszo testalkatrol kep...

Milyen belso tulajdonsagok a fontosak??

Esetleg szemelyes tapasztalatok....


2016. ápr. 30. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

- kiáll azért amiben hisz, megvédi a szeretteit

- tudja mit akar, határozott, magabiztos, megértő, empatikus

- komoly életcéljai vannak, keményen dolgozik, hogy megvalósítsa őket, és nem adja fel, ha nehézségekbe ütközik.

- jó az önkritikája, nem keres kifogásokat, mindig a fejlődésre törekszik

- szorgalmas, türelmes, visszafogott, kiegyensúlyozott

- jól kijön az emberekkel, csapatjátékos

- udvarias, tisztelettudó, jó szándékú, önzetlen, szeret segíteni másoknak, de nem hagyja, hogy őt magát kihasználják

- igényes, figyel az egészségére, és a megjelenésére

- szembe mer menni az árral, ha neki úgy tetszik


Nem nagyon találkoztam még ilyen emberrel. Én szeretnék ilyen lenni, de még mesze vagyok tőle :)

2016. ápr. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Rövid hajú, vagy kopasz legyen. Legyen egy is alakja , nem àrt ha izmosabb nem kell agyonra gyúrnia magàt csak legyen egy kis izma. Testes is lehet, magasabb legyen. Àh olvadok az ilyen pasiktól. A szomszédom is ilyen és egyszerűen odàig vagyok érte,bàrmikor széttenném neki. Kâr,hogy nős :((

Àlmaim pasija ő!!

2016. ápr. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Cheddar Gorgeous: [link]

főleg amikor Doctor Manhattanként David Bowiet lip syncelt. ÉLET.

2016. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!