Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiszívott nyakat próbáljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszívott nyakat próbáljátok eltakarni, vagy büszkén viselitek?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 17:56
1 2
 1/12 CptTomato ***** válasza:
Egyik sem...
2016. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14-15 évesen volt menő nálunk, aztán a ott cukkoltuk egymást, hogy na mi van porszívóztál? Ultraproli dolog szerintem :D
2016. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tizenévesen még büszkén viseltem, azóta szerencsére nem volt benne részem. (Roppant gyerekes dolog a nyak kiszívása...)
2016. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért gyerekes, ha élvezetet okoz?
2016. ápr. 28. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:

Tettem fel hasonló kérdést, hogy miért ciki, de senki nem tudta igazából megválaszolni rendesen. Ciki és kész. Mert megtudják, hogy szoktál szexelni. Pedig ez még nem konkrétan a szex következménye, ami mondjuk egy kisbaba. Arra mégsem fújjog senki, pedig ott tuti, hogy apuka gumi nélkül szexelt anyukával...

Szerintem nem ciki, eddig max. 2-3 ilyen volt, hogy meglátszott és nem büszkélkedtem vele, de nem is égett a pofám, hogy van egy véraláfutás a nyakamon, amit élveztem, mikor kaptam.

Az más kérdés, mikor valakinek nagyon durván ki van szívva és az már veszélyes is lehet az egészségére. De engem az se zavar, mert az ő élete, nem az enyém.

2016. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Elmondom miért ciki, ezt maximum az emberek 70-80%-a élvezi, jó, te abban a 20-30%-ban vagy, elhiszem.

A maradék azért csinálja, hogy mindenki lássa, hogy ők kúrják egymást, felvágásból. Tipikus éretlen tiniknél jellemző.

Mint a kutya, aki megjelölte a területét azzal, hogy lehugyozta.

2016. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

általában nem érdekel, hadd lássák

de amikor valami fontos esemény van, és nem akarom h lássák v erről kérdezősködjenek, akkor a barátnőm alapozójával eltakarom

2016. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 5: A szexuális életem nyíltan vállalom, azzal nincs semmi probléma. De a nyak kiszívása egyrészt nem élvezetes (sőt, inkább fájdalmas és kellemetlen), másrészt valóban ilyen terület-megjelölés fíling... ennyi erővel akár körbe is hugyozhatnák egymást...
2016. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem isteni érzés, úgyhogy lehet velem van a baj. De mondom nem mindig marad nyoma a dolognak, de én ebben semmi megjelölést nem látok, hiszen nincs rajta hogy "Kovács Józsi 2016.05.01".
2016. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az nem igaz, hogy nem élvezetes, mert egy szenvedélyes szex közben nagyon is az tud lenni
2016. ápr. 28. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!