Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők hány évesen kezdik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány évesen kezdik el kielégíteni magukat?

Figyelt kérdés
ÉS egy átlagos nő körülbelül milyen sűrűn csinálja?
2016. ápr. 27. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ma iskola???
2016. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Meg fogsz döbbenni, de a nők többsége már ovis korban felfedezi a csiklóját, és akár orgazmusuk is lehet maszturbálás közben.

Ahogy a fiúk is már ovis korban rájönnek, hogy jó ha játszanak a fütyivel (fel is áll), csak épp még nem jön belőle semmi. :D


A sors fintora, hogy ehhez képest egy felnőtt férfi mindig el tud élvezni, sok nő viszont úgy hal meg, hogy soha nem élte ezt át.

2016. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 4 éves lányomon, láttam már, hogy lefekvés után oda nyúlkál, a paplan alatt. De hogy mikor kezdik igazán... ???
2016. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én oviban kezdtem, de nem tudtam, mi az.

Egy átlagos nem tudom, én heti 1-2 max.

2016. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én asszem 10-11 évesen találtam meg a csiklómat. Változó, hetente 2x-3x, de van olyan, hogy a hónapban egy egész héten át nagyon "kanos" vagyok, akkor akár naponta többször is.
2016. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is ovis koromban kezdtem, de nem tudtam igazán, hogy mi is ez. Mikor megtudtam, nagyon elszégyelltem magam, és tudom, hogy órákig sírtam. Azért mára sikerült "túltennem magam" ezen, nyugi. :D

És a gyakorisága eset függő. Ha úgy van időm magamra akkor sokszor naponta többször, de van mikor hetente csak 1-2x.

17/L

2016. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!