Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak: élvezitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak: élvezitek csinálni az orális szexet (egy nőnek) vagy csak a nő miatt teszitek meg?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szia.Èn nagyon szeretem csinálni, viszonzás nélkül is , :-)
2016. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dickblood ***** válasza:
50%
Én is nagyon szeretem csinálni nincs is jobb egy finom puncit nyalni!
2016. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A világ legjobb dolga odalent lefetyelni :) Akkor is csinálom ha nem kapok érte viszonzást és nincsen szex se és semmi... :)

Leírhatatlanul finom íz, illat, forróság...hmmmm... istenem, belegondolni is hihetetlenül jó :)



Viszont sok haverom van akik csak a nő miatt teszik meg, sőt olyan is aki nem is csinálja mert taszítja...


24/F

2016. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de azért válaszolok.

Hát más fiúkról nem tudok véleményt mondani, de a barátom szereti csinálni az biztos. :) Sokáig nem akartam megengedni neki, (nem tudom mért, csak féltem, amúgy is elég gátlásos vagyok) pedig fordítva már csináltuk elég sokszor, de aztán addig nyüstölt, hogy belementem. És azóta is főleg ő kéri vagy irányítja úgy a dolgokat, hogy legyen.

2016. ápr. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az az első h örömet okossak annak akit szeretek :)
2016. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem csinálni. És minél jobban élvezi a partnerem, annál jobban bele tudok merülni jó sokáig. 36f
2016. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc részem ez a szemből! Egyszerűen imádom! Egész nap el tudnám nyalogatni, csókolgatni. Viszonzás sem kell feltétlenül, engem az is végtelenül felizgat, ha csak nyalhatok! Viszont az nálam már váló ok, ha a partnerem nem engedi, h nyalhassam!!!
2016. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*szexből
2016. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!